Apie

700 metų jubiliejų švenčiantį Vilnių įsimylėti užteks 700 sekundžių, jį patobulinti – 700 idėjų. Auginkime Vilnių kartu. Lrytas.lt kviečia siūlyti idėjas ir kurti Vilnių tokį, kuriame norisi gyventi – judančiame į priekį, klestinčiame, drąsiame – vertą skambaus wow! Projekto metu vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami ne tik pažinti sostinę, švęsti jubiliejų, bet ir prisidėti idėjomis prie miesto augimo. Kas geriau, nei jūs, žinote, ko trūksta ir norisi mieste? Geriausios idėjos bus renkamos susumavus skaitytojų ir vertinimo komisijos balsus bei pristatomos naujam Vilniaus miesto merui.

Projektą „Wow Vilnius 700” sudaro

Specialiai projektui sukurtame puslapyje rubrika su skaitytojų pasiūlytomis idėjomis ir galimybė balsuoti.Jubiliejaus renginių programa – vienoje vietoje: sužinokite, ką veikti ir vyksta Vilniuje.Vilniaus naujienos: kaip ir kuo gyvena sostinė, ką svarbu žinoti vilniečiams ir miesto svečiams, interviu su Vilniuje. gyvenančiais, kuriančiais, savo darbais miestą ir šalį garsinančiais žmonėmis.Nuotraukų galerijos – Vilnius tada ir dabar. Kokį sostinės gyvenimą matė ir užfiksavo žinomiausi šalies fotografai?Įdomieji lrytas.lt testai: pasitikrink žinias.Geriausių idėjų pristatymas portale lrytas.lt ir naujam Vilniaus miesto merui.

Idėjų registracija

Registracijos taisyklėsSiūlyti idėjas ir už jas balsuoti gali tas pats asmuo visose septyniose kategorijose.Idėjų registracija vyks sausio 23 – spalio 9 dienomis.Susumavus skaitytojų ir vertinimo komisijos balsus, portale lrytas.lt bus paskelbtos septynios idėjos (po vieną iš septynių kategorijų) ir pristatytos naujam išrinktam Vilniaus miesto merui.
Iškilus klausimams ar nesklandumams dėl informacijos pateikimo ar balsavimo, galite susisiekti el.paštu budintis@lrytas.lt.

Vertinimo komisija

Andrius Mamontovas

Dainininkas, prodiuseris

Elena Leontjeva

Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė

Eugenijus Laurinaitis

Gydytojas psichiatras, psichoterapeutas

Doc. dr. jaun. akad.

Ieva Plikusienė

Fizinių ir technologijos mokslų centro ir Vilniaus universiteto, Chemijos ir geomokslų fakulteto mokslininkė ir dėstytoja, 2022-ųjų Lietuvos metų moteris

Inga Romanovskienė

Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadovė

Milda Paukštė

Tvarių dirbtuvių organizatorė, džinsų antrinio panaudojimo studijos „Denim Diaries“ įkūrėja

Rėmėjai

Konkurso „WOW Vilnius 700“ taisyklės

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Naujienų portalo lrytas.lt projekto „WOW Vilnius 700“ septynių geriausių idėjų rinkimų organizatorius (toliau – rinkimai) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato rinkimų sąlygas. Rinkimų tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie rinkimus tvarkymą, vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  RINKIMŲ DALYVIAI

   Rinkimų dalyviai – visi specialiame lrytas.lt puslapyje sausio 23 – balandžio 2 dienomis savo pasiūlymus pateikę asmenys.

  BALSAVIMO VIETA IR LAIKAS

   Balsavimas už pateiktas idėjas vyksta specialiame portalo lrytas.lt puslapyje nuo sausio 23 iki balandžio 2 dienos 24:00 val.

  BALSAVIMAS

   Balsuoti leidžiama vieną kartą per parą, naudojant unikalų IP adreso, įrenginio bei naršyklės derinį (pavyzdžiui, jeigu balsavote 15:00 val., vėl balsuoti galite 00:01 val.). Tą pačią parą balsuoti galite iš kelių skirtingų įrenginių arba jei naudojate kelis skirtingus internetinio ryšio tiekėjus (mobilųjį internetą bei savo darbovietės internetu), galite balsuoti ir iš to paties įrenginio. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad naudojantis įstaigos internetu, ten dažnu atveju visi įrenginiai naudoja tą patį IP adresą bei yra vienodos konfigūracijos, tad jeigu kolega jau balsavo už dalyvį, Jūs iš įstaigos kompiuterio galimai nebegalėsite balsuoti, tokiu atveju, kad atiduotumėte balsą, rinkitės savo asmeninį įrenginį su mobiliuoju internetu.

  DALYVAVIMO TAISYKLĖS

   Siūlyti idėjas ir už jas balsuoti gali tas pats asmuo visose septyniose kategorijose. Bus tvirtinamos tik aiškiai, taisyklingai parašytos idėjos, pasiūlymai. Draudžiama necenzūrinė, įžeidžianti, grasinanti, tautinę, rasinę, religinę ir kitą neapykantą bei smurtą skatinanti leksika ir idėjos, taip pat – reklama. Balsuoti leidžiama vieną kartą per dieną, naudojant unikalų lietuviško IP adreso ir naršyklės derinį.

  VERTINIMO KOMISIJA

   Vertinimo komisiją sudaro: Fizinių ir technologijos mokslų centro ir Vilniaus universiteto, Chemijos ir geomokslų fakulteto mokslininkė ir dėstytoja, 2022-ųjų Lietuvos metų moteris, doc. dr. jaun. akad. Ieva Plikusienė, Tvarių dirbtuvių organizatorė, džinsų antrinio panaudojimo studijos „Denim Diaries“ įkūrėja Milda Paukštė, dainininkas, prodiuseris Andrius Mamontovas, Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė, Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė Elena Leontjeva, gydytojas psichiatras, psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis.

  NUGALĖJUSIŲ SKELBIMAS

   Balsavimas baigiasi 2023 m. balandžio 2 dieną 24:00 val. Susumavus skaitytojų ir vertinimo komisijos balsus, balandžio 11 dieną portale lrytas.lt bus paskelbtos septynios idėjos (po vieną iš septynių kategorijų) ir pristatytos naujam išrinktam Vilniaus miesto merui.

  PAGALBA

   Iškilus klausimams ar nesklandumams dėl informacijos pateikimo ar balsavimo, galite susisiekti el.paštu budintis@lrytas.lt.