Pateik savo idėją Vilniui

Vardas, Pavardė

El. paštas

Idėjos pavadinimas

Idėjos kategorija

turizmas

Idėjos aprašymas

Konkurso „WOW Vilnius 700“ taisyklės

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Naujienų portalo lrytas.lt projekto „WOW Vilnius 700“ septynių geriausių idėjų rinkimų organizatorius (toliau – rinkimai) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato rinkimų sąlygas. Rinkimų tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie rinkimus tvarkymą, vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  RINKIMŲ DALYVIAI

   Rinkimų dalyviai – visi specialiame lrytas.lt puslapyje savo pasiūlymus pateikę asmenys.

  BALSAVIMO VIETA IR LAIKAS

   Balsavimas už pateiktas idėjas vyksta specialiame portalo lrytas.lt puslapyje nuo sausio 23 iki spalio 9 dienos 24:00 val.

  BALSAVIMAS

   Balsuoti leidžiama vieną kartą per parą, naudojant unikalų IP adreso, įrenginio bei naršyklės derinį (pavyzdžiui, jeigu balsavote 15:00 val., vėl balsuoti galite 00:01 val.). Tą pačią parą balsuoti galite iš kelių skirtingų įrenginių arba jei naudojate kelis skirtingus internetinio ryšio tiekėjus (mobilųjį internetą bei savo darbovietės internetu), galite balsuoti ir iš to paties įrenginio. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad naudojantis įstaigos internetu, ten dažnu atveju visi įrenginiai naudoja tą patį IP adresą bei yra vienodos konfigūracijos, tad jeigu kolega jau balsavo už dalyvį, Jūs iš įstaigos kompiuterio galimai nebegalėsite balsuoti, tokiu atveju, kad atiduotumėte balsą, rinkitės savo asmeninį įrenginį su mobiliuoju internetu.

  DALYVAVIMO TAISYKLĖS

   Siūlyti idėjas ir už jas balsuoti gali tas pats asmuo visose septyniose kategorijose. Bus tvirtinamos tik aiškiai, taisyklingai parašytos idėjos, pasiūlymai. Draudžiama necenzūrinė, įžeidžianti, grasinanti, tautinę, rasinę, religinę ir kitą neapykantą bei smurtą skatinanti leksika ir idėjos, taip pat – reklama.

  VERTINIMO KOMISIJA

   Vertinimo komisiją sudaro: Fizinių ir technologijos mokslų centro ir Vilniaus universiteto, Chemijos ir geomokslų fakulteto mokslininkė ir dėstytoja, 2022-ųjų Lietuvos metų moteris, doc. dr. jaun. akad. Ieva Plikusienė, Tvarių dirbtuvių organizatorė, džinsų antrinio panaudojimo studijos „Denim Diaries“ įkūrėja Milda Paukštė, dainininkas, prodiuseris Andrius Mamontovas, Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė, Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė Elena Leontjeva, gydytojas psichiatras, psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis.

  NUGALĖJUSIŲ SKELBIMAS

   Balsavimas baigiasi 2023 m. spalio 9 dieną 24:00 val. Susumavus skaitytojų ir vertinimo komisijos balsus, portale lrytas.lt bus paskelbtos septynios idėjos (po vieną iš septynių kategorijų) ir pristatytos naujam išrinktam Vilniaus miesto merui.

  PAGALBA

   Iškilus klausimams ar nesklandumams dėl informacijos pateikimo ar balsavimo, galite susisiekti el.paštu budintis@lrytas.lt.