Apie

„Žalioji erdvė 2022“ – tai projektas, kuriame kviečiame kartu pasigėrėti ir apžvelgti tai, ką pastaruoju metu sukūrėme.

Laukiame visų sodų ir kiemo erdvių, tvenkinių ir gėlynų bei kitų nuostabių vietų nuotraukų, to grožio, kurį per pastaruosius metus sukūrėte patys, kaimynas ar miesto darbštuoliai. Namų teritorija, miesto aikštės, parkai, skverai – laukiame nuotraukų, kurios skelbtų: mūsų kraštovaizdis šviesėja, nes norime gyventi gražiau, sveikiau ir ilgiau.

Projekto „Žalioji erdvė 2022“ svarbi dalis – konkursas, kurio metu iš jūsų atsiųstų nuotraukų rinksime du nugalėtojus.

Gražiausią privataus namo kiemą balsuodami rinks portalo lrytas.lt skaitytojai, o labiausiai nudžiuginusį kraštovaizdžio architektūros projektą – tarptautinė komisija, sudaryta iš trijų žinomų šios srities specialistų. Nugalėtojai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais.

Registruokitės

Dalyvio informacija

Vardas
Pavardė
Tel. numeris
El. paštas

Žalioji erdvė

Nominacija
Erdvės lokacija (vietovė)
Aprašymas
Titulinė nuotrauka
Papildomos nuotraukos (iki 8)

Konkurso „Žalioji erdvė 2022“ taisyklės

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Projekto „Žalioji erdvė 2022“ nominacijos „Mano kiemas“ rinkimų organizatorius (toliau – rinkimai) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato rinkimų sąlygas. Rinkimų tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie rinkimus ir skundo tvarkymą, vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  KONKURSO DALYVIAI

   Konkurso dalyviai yra savo sukurtų žaliųjų erdvių nuotraukas specialioje platformoje pateikę asmenys birželio 1 – rugpjūčio 20 dienomis. Konkurse gali dalyvauti 2020-2022 sukurti kraštovaizdžio darbai.

  BALSAVIMO VIETA IR LAIKAS

   Balsavimas vyksta specialiame portalo lrytas.lt polapyje nuo liepos 25 d. iki rugpjūčio 20 d. 00:00 val.

  DALYVAVIMO BALSAVIME TAISYKLĖS

   Balsuoti leidžiama vieną kartą, naudojant unikalų lietuviško IP adreso ir naršyklės derinį. Naudojant tokį derinį, balsuoti galima už visus pasirinktus dalyvius. Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas projekto „Žalioji erdvė 2022“ dalyvis, dalyvaujantis rinkimuose. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, rinkimų dalyvis gali būti pašalintas iš rinkimų.

  NUGALĖTOJO APDOVANOJIMAS

   Konkurso nugalėtoju tampa daugiausiai portalo lrytas.lt lankytojų balsų surinkęs interjeras, o jo autorius (-iai) bus apdovanoti specialiu konkurso rėmėjo prizu „Žalioji erdvė 2022“ apdovanojimų ceremonijos metu.

  ORGANIZATORIAUS ATSAKOMYBĖ

   Organizatorius neatsako už telekomunikacijos ryšių, serverių, sąsajų ir naršyklių veikimo sutrikimus. Organizatorius įsipareigoja informuoti laimėjusio interjero autorių per 2 dienas nuo balsavimo pabaigos.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su rinkimų organizavimu, dalyviai ar balsuotojai turėtų pateikti raštu organizatoriui rinkimų metu. Skundas, pateiktas po nurodytokonkurso balsavimo termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

Vertinimo komisija

Indra Purs

Indra Purs

Rygos miesto vyriausioji kraštovaizdžio architektė, Latvijos kraštovaizdžio architektų sąjungos ir Urbanistikos instituto valdybų narė.

Przemyslaw Kowalski

Przemyslaw Kowalski

Sodų kūrėjas, Krokuvos technikos universiteto mokslininkas, Architektūros fakulteto dėstytojas.

Teele Nigola

Teele Nigola

Buvusi ilgametė Estijos kraštovaizdžio architektų sąjungos valdybos narė, nuolat konsultuojanti savivaldybes kraštovaizdžio planavimo klausimais.

Vieta ir laikas

Birželio 1 d. –
liepos 20 d.

darbų priėmimas specialiame polapyje „Žalioji erdvė 2022“

Liepos 25 - rugpjūčio 20d.

balsavimas portale lrytas.lt, specialiame konkurso polapyje skaitytojai renka jiems labiausiai patikusį kraštovaizdžio interjerą.

Konkurso Koordinatoriai

Koordinatoriai

Lietuvos kraštovaizdžio sąjungos pirmininkas

Gintaras Stauskis

Portalo lrytas.lt „Būsto“ rubrikos redaktorė

Inga Junčienė

Lapai