Laukiant gražiausių metų švenčių lrytas.lt ir ŽAISLŲ PLANETA skelbia Vaikų Kalėdų startą! Bendradarbiaujant su Kalėdų Seneliu ir jo elfais sukūrėme gausybę atrakcijų, užduočių ir konkursą vaikams, kurie padės Kūčių nakties laukti su dar smarkiau plakančiomis vaikų širdimis ir pačiu tikriausiu laukimu. Tegu vaikų Kalėdos prasideda!

Kalėdų senelio laiškai mažiesiems

Kalėdinis paštas šiemet šventes padarys stebuklingesnes nei bet kada! lrytas.lt ir ŽAISLŲ PLANETA Kalėdų dirbtuvėse pasamdė šimtus nykštukų ir antra tiek elfų, kuria ypatingus laiškus Jūsų vaikams padovanos NEMOKAMAI! Gausite INDIVIDUALŲ laišką nuo Kalėdų Senelio, voką, užduotėles ir paruoštą laišką atsakyti Kalėdų Seneliui.

Atsisiųsk

Kur yra Kalėdų senelis?

Nori sužinoti kada Kalėdų Senelis apsilankys tavo mieste ir paliks savo elfus, kad padėtų išdalinti dovanas? Sek žemėlapį Kūčių naktį ir lauk apsilankymo savo namuose! Nepamiršk po eglute palikti Kalėdų Seneliui pieno ir naminių sausainių.

Kaip tapti geriausiu elfu

Kiekvienais metais Kalėdų Senelis kartu su elfais visus metus stebi viso pasaulio vaikus ir pildo gerų/blogų vaikų sąrašą. Šiais metais gali jau dabar pasitikrinti, kuriame sąraše esi tu ir kokius tris darbus Kalėdų Senelis paprašys atlikti iki Kūčių!

Pasitikrink

Kalėdų senelio kelionės su

Unikalūs, išskirtiniai ir šventiniai lrytas.lt dailininko Donato Biliaus komiksai su mylimiausiais vaikų herojais. Siųskitės, skaitykite su vaikais ir laukime švenčių drauge!

I dalis:
Dingo žvaigždės

II dalis:
Netikėta pagalba

III dalis:
Blogietis Anglius

IV dalis:
Kalėdos bus

2021 metų pats geriausias elfas!

Lrytas.lt rengs „Paties geriausio elfo“ rinkimus! Mažieji bus kviečiami dalintis savo geriausiais 2021 metų darbeliais bei nuopelnais!
Speciali komisija rinksianti geriausią metų elfą: Portalo lrytas.lt skaitytojai - 2 geriausi elfai, ŽAISLŲ PLANETA ir Lrytas.lt - 3 geriausi elfai!

Dalyvauk

Gerų darbų sąrašas

lrytas.lt ir ŽAISLŲ PLANETOS komanda paruošė galimybę paruošti vaikams gerų darbų sąrašą, kurį vaikai turės atlikti iki Kūčių. Pildykite, atsispausdinkite ir sukurkime vaikams motyvaciją atlikti dar daugiau gerų darbų!

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.