Ačiū medikams!

Medicinos darbuotojai kiekvieno gyvenime itin svarbūs, o paciento vaidmenyje skirtingais gyvenimo etapais atsiduriame visi – net ir patys medikai. Medikų problemos ir rūpesčiai nepalieka abejingų: visuomenė diskutuoja, piktinasi, džiaugiasi ar ieško sprendimų.

Medikams, atliekantiems savo darbą, kaip ir bet kuriam specialistui, svarbus įvertinimas ir padėka. Portalas lrytas.lt tampa platforma padėkoti mylimiausiam gydytojui.

Žiūrėti padėkas

Parašyk padėką savo mylimiausiam medikui

Šeimos gydytojas jau beveik tapo šeimos nariu? Greitosios ekipažui jautiesi skolingas gyvybę? Slaugytojas nesitraukė nuo lovos, o kineziterapeutas pastatė ant kojų? Parašyk padėką! Lai gražūs žodžiai virsta šypsena mediko veide.

Jūsų vardas, pavardė

El. paštas

Medicinos darbuotojo vardas

Medicinos darbuotojo pavardė

Medicinos darbuotojo pareigos

Įstaiga, kurioje jis (ji) dirba (-o)

Padėkos tekstas medicinos darbuotojui

Projekto „Ačiū medikams“ taisyklės

   1. Parašydamas padėką ir nurodydamas medicinos darbuotojo informaciją projekte „Ačiū medikams“, asmuo patvirtina, kad informacija yra tikra, jis prisiima atsakomybę už skelbiamą informaciją.

   2. Laikoma, kad nuo padėkos paskelbimo momento UAB „Lrytas“ projekte, pateikėjas suteikia jo organizatoriui visas teises atsiųstą informaciją skelbti/viešinti/demonstruoti savo nuožiūra.

   3. Parašydamas padėką, asmuo sutinka, kad informacija dalyvautų projekte „Ačiū medikams“ ir viso projekto metu būtų eksponuojama portale www.lrytas.lt bei Lrytas.lt ir Lrytas.lt/Sveikata feisbuko puslapiuose.

   4. Iškilus klausimams ar nesklandumams dėl informacijos pateikimo, galite susisiekti su portalo lrytas.lt redakcija el.paštu esaulitis@lrytas.lt.

   5. UAB „Lrytas“ turi teisę neskelbti padėkos, neįtraukti jos į konkursą ar eliminuoti ją konkurso eigoje, jeigu: turinys prieštarauja teisės aktams ar visuotinai priimtinoms moralės ir elgesio normoms, jei kyla abejonių dėl informacijos tikrumo, taip pat tais atvejais, kai padėka neatspindi konkurso temos (dėl konkurso temos atitikimo sprendžia konkurso organizatoriai).

   6. Pagal konkurso sąlygas, tam pačiam medicinos darbuotojui rašyti padėkas galima ne vieną kartą.

   7. Daugiausiai simpatijų projekte „Ačiū medikams“ sulaukę medicinos darbuotojai bus apdovanojami Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojamuose Lietuvos nusipelniusių medikų apdovanojimuose, taip pat jie sulauks portalo lrytas.lt ir rėmėjų dovanų bei bus publikuojami interviu su jais naujienų portale lrytas.lt.

   8. Projekte balsavimas baigiasi 2023 m. balandžio 24 d. 24.00 val. Daugiausiai simpatijų sulaukę medicinos darbuotojai bus paskelbti 2023 m. gegužės 2 d. portale lrytas.lt.

   9. Balsavimo taisyklės. Balsuoti leidžiama vieną kartą per parą, naudojant unikalų IP adreso, įrenginio bei naršyklės derinį (pavyzdžiui, jeigu balsavote 15:00 val., vėl balsuoti galite 00:01 val.). Tą pačią parą balsuoti galite iš kelių skirtingų įrenginių arba jei naudojate kelis skirtingus internetinio ryšio tiekėjus (mobilųjį internetą bei savo darbovietės internetu), galite balsuoti ir iš to paties įrenginio. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad naudojantis įstaigos internetu, ten dažnu atveju visi įrenginiai naudoja tą patį IP adresą bei yra vienodos konfigūracijos, tad jeigu kolega jau balsavo už dalyvį, Jūs iš įstaigos kompiuterio galimai nebegalėsite balsuoti, tokiu atveju, kad atiduotumėte balsą, rinkitės savo asmeninį įrenginį su mobiliuoju internetu.

   10. Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas projekte dalyvį užregistravęs asmuo. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, rinkimų dalyvis gali būti pašalintas iš rinkimų. Balsuoti leidžiama tik iš lietuviškų IP (tik iš Lietuvos teritorijos).

   11. Laimėtojams prizus perduoda juos įsteigę rėmėjai:

   11.1. UAB „Ecosh Life“, pirmasis estų maisto papildų gamintojas.

Padėkos mylimiausiems medikams

Rodyti pagal balsų skaičių

Naujienos ir patarimai

Ačiū medikams!

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“.