Mokytoja Mokytoja

Šauniausio Lietuvos mokytojo rinkimai 2019

Išrinkime šauniausią Lietuvos mokytoją! Visą spalio mėnesį kviečiame dalyvauti portalo lrytas.lt konkurse „Šauniausio Lietuvos mokytojo rinkimai 2019“.

Jūsų mokytojas dėl savo polėkio, pedagoginio talento ar išskirtinės charizmos yra mylimas visos mokyklos? Įkelkite jo nuotrauką portale lrytas.lt, užpildykite reikiamus laukelius ir, žinoma, nepamirškite už jį balsuoti. Laimės mokytojai, kurių nuotraukos surinks daugiausia balsų. Trys šauniausi, didžiausio palaikymo sulaukę mokytojai bus apdovanoti nakvynėmis dviem asmenims SPA „Amber Palace“ Palangoje, kambaryje su vaizdu į jūrą, švediško stalo pusryčiais ir SPA pramogomis, lrytas.lt publikuos interviu su jais, o pirmosios vietos laimėtojas savo mokyklai papildomai iškovos išmanųjį nuotolinių konferencijų robotą PadBot U2, atversiantį naujas komunikacijos galimybes. Balsavimas baigsis spalio 31 d., nugalėtojus skelbsime lapkričio 4 d.

Knygos

Registracija

Registruokite savo šauniausią mokytoją, balsuokite ir laimėkite šaunius SPA „Amber Palace“ ir „Roboshop“ prizus! Balsuoti galite vieną kartą per parą. Sėkmės!
Anketos su jau dalyvaujančio konkurse mokytojo kandidatūra nebus tvirtinamos.

Rinkimus remia:

Išrinkite šauniausią mokytoją!