Nuotraukų konkursas

Mes
panašūs

Būna, kad aplinkiniai pastebi: „Tu ir tavo augintinis tokie panašūs!“. Taip nutinka, kad renkamės gyvūnus, panašius į mus tiek charakteriu, tiek išvaizda.

Su augintiniu esate panašūs?
lrytas.lt kartu su BRIT CARE kviečia siųsti nuotrauką ir dalyvauti konkurse bei laimėti šaunių prizų!

Dalyvauk konkurse!

Neteisingai užpildyta forma. Pataisykite ar užpildykite trūkstamus laukus ir bandykite dar kartą.

„Mes panašūs“ konkurso taisyklės

  1. Konkursą portale www.lrytas.lt (toliau – Konkursas) organizuoja UAB „Lrytas“ (toliau – Organizatorius) ir UAB „Kaivana“ (toliau – Rėmėjas). Konkursas organizuojamas pagal šias konkurso taisykles (toliau Taisyklės).
  2. Laikoma, kad nuo nuotraukos atsiuntimo momento į UAB „Lrytas“, konkurso dalyvis suteikia konkurso organizatoriui visas teises atsiųstą nuotrauką skelbti/viešinti/demonstruoti savo nuožiūra.
  3. Atsiųsdamas nuotrauką, konkurso dalyvis sutinka, kad nuotrauka dalyvautų konkurse „Mes panašūs“ ir viso konkurso metu būtų eksponuojama svetainėje www.lrytas.lt bei www.lrytas.lt facebook puslapyje.
  4. Konkurso dalyvis patvirtina ir sutinka, kad tuo atveju, jei taps laimėtoju, jis perleidžia UAB „Lrytas“ visas autoriaus turtines teises į nuotrauką, taip pat suteikia teisę konkurso organizatoriui naudoti nuotrauką savo nuožiūra (nepažeidžiant autoriaus neturtinių teisų) neribotą laiką, įskaitant, bet neapsiribojant nuotraukos naudojimu UAB „Lietuvos rytas“ įmonių grupės vizualuose – maketuose, klipuose ir pan.
  5. Atsiųsdamas nuotrauką konkursui, asmuo patvirtina, kad tuo atveju, jei nuotraukoje yra žmonių atvaizdai, jie yra davę sutikimą skelbti/viešinti/demonstruoti tokius jų atvaizdus.
  6. UAB „Lrytas“ turi teisę neskelbti nuotraukos, neįtraukti jos į konkursą ar eliminuoti ją konkurso eigoje, jeigu: nuotraukos turinys prieštarauja teisės aktams ar visuotinai priimtinoms moralės ir elgesio normoms, jei kyla abejonių dėl nuotraukos autorinių teisių priklausomybės ar balsavimo objektyvumo, taip pat tais atvejais, kai atsiųstoje nuotraukoje atvaizduoti nepilnamečiai ar nuotrauka neatspindi konkurso temos (dėl konkurso temos atitikimo sprendžia konkurso organizatoriai).
  7. Pagal konkurso sąlygas konkurse dalyvauja tik viena to paties asmens nuotrauka, todėl konkurso dalyvių prašome nesiųsti daugiau nei vieną nuotrauką.
  8. Konkurso laimėtojas bus renkamas iš visų konkurse dalyvavusių nuotraukų. Laimėtoju bus pripažintas asmuo, kurio nuotrauka sulauks daugiausia portalo lankytojų balsų.
  9. Konkurso balsavimas baigiasi 2021 m. lapkričio 4 d. 00 val. Laimėtojai skelbiame 2021 lapkričio 5 d. portale lrytas.lt
  10. Konkurso laimėtojams prizus perduoda juos įsteigę rėmėjas UAB „Kaivana“ 12 kg BRIT CARE sauso kačių/šunų (kačių ar šunų pasirenka laimėtojas) ėdalo pakuotę.

Rėmėjų prizai

Daugiausiai balsų surinkę TRYS dalyviai savo augintiniams laimės 12 kg sauso (kačių/ šunų pasirinktinai) BIRT CARE ėdalo.

Brit care prizai
Visos teisės saugomos. © 2021 UAB „Lrytas“.