KONKURSAS

Mano sodyba

Kai darbštūs ir grožiui neabejingi žmonės daugiausia laiko praleidžia savo namų kiemuose ar sodybose puoselėdami savo aplinką, o jų sukurtą grožį mato tik kaimynai bei artimieji, mes manome, kad tai neteisinga. Kodėl? Nes sutvarkytos sodybos įkvepia – grožio banga išsilieja per tvoras, tada tvarkytis aplinką nori vis daugiau žmonių. Todėl portalas lrytas.lt kviečia savo skaitytojus fotografuoti ir siųsti nuotraukas – nesikuklinti, o pasidžiaugti savo žaliuojančiu žemės lopinėliu. Publikuosime jas, rinksime gražiausius kiemus, kurių šeimininkus apdovanosime rėmėjų prizais!

Dalyvauk konkurse!

Ačiū už dalyvavimą. Jūsų nuotrauka atsiras konkurse, kai bus patvirtinta administratoriaus.

Taisyklės

  1. Atsiųsdamas nuotrauką konkursui asmuo patvirtina, kad jis yra turtinių teisių savininkas, turintis teisę šią nuotrauką skelbti/viešinti/demonstruoti.
  2. Laikoma, kad nuo nuotraukos atsiuntimo momento į UAB „Lrytas“, konkurso dalyvis suteikia konkurso organizatoriui visas teises atsiųstą nuotrauką skelbti/viešinti/demonstruoti savo nuožiūra.
  3. Atsiųsdamas nuotrauką, konkurso dalyvis sutinka, kad nuotrauka dalyvautų konkurse ir jo metu būtų eksponuojama svetainėje www.lrytas.lt bei www.lrytas.lt „Facebook“ puslapyje.
  4. Konkurso dalyvis patvirtina ir sutinka, kad jis perleidžia UAB „Lrytas“ visas autoriaus turtines teises į nuotrauką, taip pat suteikia teisę konkurso organizatoriui naudoti nuotrauką savo nuožiūra (nepažeidžiant autoriaus neturtinių teisų) neribotą laiką, įskaitant, bet neapsiribojant nuotraukos naudojimu UAB „Lietuvos rytas“ įmonių grupės vizualuose - maketuose, klipuose ir pan.
  5. Atsiųsdamas nuotrauką konkursui, asmuo patvirtina, kad tuo atveju, jei nuotraukoje yra žmonių atvaizdai, jie yra davę sutikimą skelbti/viešinti/demonstruoti tokius jų atvaizdus.
  6. UAB „Lrytas“ turi teisę neskelbti nuotraukos, neįtraukti jos į konkursą ar eliminuoti ją konkurso eigoje, jeigu: nuotraukos turinys prieštarauja teisės aktams ar visuotinai priimtinoms moralės ir elgesio normoms, jei kyla abejonių dėl nuotraukos autorinių teisių priklausomybės ar balsavimo objektyvumo, taip pat tais atvejais, kai atsiųstoje nuotraukoje atvaizduoti nepilnamečiai ar nuotrauka neatspindi konkurso temos (dėl konkurso temos atitikimo sprendžia konkurso organizatoriai).
  7. Konkurso nugalėtojas įsipareigoja UAB „Garliavos medelynas“ prizą atsiimti iš medelyno pats.
  8. Konkursas vyksta iki rugpjūčio 28 dienos. Nugalėtojai skelbiami iki rūgpjūčio 31 d.

Rėmėjų prizai

Visos teisės saugomos. © 2020 UAB "Lrytas".