Nuotraukų konkursas

MANO KETURKOJIS

Siųsk savo šuns arba katės nuotrauką portalui lrytas.lt, dalyvauk konkurse ,,Mano keturkojis'' ir
laimėk

augintinio draudimą metams!

Dalyvauk konkurse!

Neteisingai užpildyta forma

„Mano keturkojis“ konkurso taisyklės

  1. Atsiųsdamas nuotrauką konkursui asmuo patvirtina, kad jis yra turtinių teisių savininkas, turintis teisę šią nuotrauką skelbti/viešinti/demonstruoti.
  2. Laikoma, kad nuo nuotraukos atsiuntimo momento į UAB „Lrytas“, konkurso dalyvis suteikia konkurso organizatoriui visas teises atsiųstą nuotrauką skelbti/viešinti/demonstruoti savo nuožiūra.
  3. Atsiųsdamas nuotrauką, konkurso dalyvis sutinka, kad nuotrauka dalyvautų konkurse „Mano keturkojis‘‘ ir viso konkurso metu būtų eksponuojama svetainėje www.lrytas.lt bei www.lrytas.lt facebook puslapyje.
  4. Konkurso dalyvis patvirtina ir sutinka, kad tuo atveju, jei taps laimėtoju, jis perleidžia UAB „Lrytas“ visas autoriaus turtines teises į nuotrauką, taip pat suteikia teisę konkurso organizatoriui naudoti nuotrauką savo nuožiūra (nepažeidžiant autoriaus neturtinių teisų) neribotą laiką, įskaitant, bet neapsiribojant nuotraukos naudojimu UAB „Lietuvos rytas“ įmonių grupės vizualuose – maketuose, klipuose ir pan.
  5. Atsiųsdamas nuotrauką konkursui, asmuo patvirtina, kad tuo atveju, jei nuotraukoje yra žmonių atvaizdai, jie yra davę sutikimą skelbti/viešinti/demonstruoti tokius jų atvaizdus.
  6. UAB „Lrytas“ turi teisę neskelbti nuotraukos, neįtraukti jos į konkursą ar eliminuoti ją konkurso eigoje, jeigu: nuotraukos turinys prieštarauja teisės aktams ar visuotinai priimtinoms moralės ir elgesio normoms, jei kyla abejonių dėl nuotraukos autorinių teisių priklausomybės ar balsavimo objektyvumo, taip pat tais atvejais, kai atsiųstoje nuotraukoje atvaizduoti nepilnamečiai ar nuotrauka neatspindi konkurso temos (dėl konkurso temos atitikimo sprendžia konkurso organizatoriai)
  7. Pagal konkurso sąlygas konkurse dalyvauja tik viena to paties asmens nuotrauka, todėl konkurso dalyvių prašome nesiųsti daugiau nei vieną nuotrauką.
  8. Konkurso laimėtojas bus renkamas iš visų konkurse dalyvavusių nuotraukų. Laimėtoju bus pripažintas asmuo, kurio nuotrauka sulauks daugiausia portalo lankytojų balsų.
  9. Konkurso balsavimas baigiasi 2021 m. gruodžio 19 d. 00 val. Laimėtojai skelbiame 2021 gruodžio 20 d. portale lrytas.lt
  10. Konkurso laimėtojui įteikiamas prizas – šuns arba katės draudimas „If augintinis“ metams. Draudimas galioja šuniui arba katei, kurio amžius prizo įteikimo metu yra nuo 2 mėn. iki 7 metų. Prizą perduoda jį įsteigęs rėmėjas „If P&C Insurance AS“ filialas, susisiekdamas su laimėtoju jo kontaktais, nurodytais registruojantis dalyvauti konkurse.

Rėmėjų prizai

Augintinio draudimas metams!

Gausite išmoką:

Jei augintinis susirgs

Jei augintinio neteksite

Jei augintinis pridarys žalos kitiems

Konkurso laimėtojui dovanosime šuns arba katės draudimą „If augintinis“ metams. Draudimas galioja augintiniui, kurio amžius prizo įteikimo metu yra nuo 2 mėn. iki 7 metų. Daugiau apie augintinio draudimą

Taip pat trims dalyviams padovanosime stilingus ,,If'' draudimo skėčius.

Visos teisės saugomos. © 2021 UAB „Lrytas“.