#

Konkursas

Vairuoji savo svajonių automobilį? Ne tik džiaugiesi juo važiuodamas, bet ir grožiesi jo tobulu dizainu bei techninėmis galimybėmis? O gal nostalgiškai prisimeni savo pirmąją mašiną, kuriai iki šiol neprilygsta jokia kita? Siųsk savo turėto arba šiuo metu vairuojamo automobilio nuotrauką, parodyk ją kitiems ir laimėk vertingų prizų!

Mano automobilis – projektas, kuriame raginame dalintis savo transporto priemonių nuotraukomis, už jas balsuoti, o nugalėtojai bus apdovanojami rėmėjų įsteigtais prizais.

Dalyvauk konkurse!

* privalomi laukai.
Teisingai užpildykite trūkstamus laukus.

Dalyvauk konkurse „Mano automobilis“

  1. Atsiųsdamas nuotrauką konkursui asmuo patvirtina, kad jis yra turtinių teisių savininkas, turintis teisę šią nuotrauką skelbti/viešinti/demonstruoti.
  2. Laikoma, kad nuo nuotraukos atsiuntimo momento į UAB „Lrytas“, konkurso dalyvis suteikia konkurso organizatoriui visas teises atsiųstą nuotrauką skelbti/viešinti/demonstruoti savo nuožiūra.
  3. Atsiųsdamas nuotrauką, konkurso dalyvis sutinka, kad nuotrauka dalyvautų konkurse „Mano automobilis“ ir viso konkurso metu būtų eksponuojama svetainėje www.lrytas.lt bei www.lrytas.lt facebook puslapyje.
  4. Konkurso dalyvis patvirtina ir sutinka, kad tuo atveju, jei taps laimėtoju, jis perleidžia UAB „Lrytas“ visas autoriaus turtines teises į nuotrauką, taip pat suteikia teisę konkurso organizatoriui naudoti nuotrauką savo nuožiūra (nepažeidžiant autoriaus neturtinių teisų) neribotą laiką, įskaitant, bet neapsiribojant nuotraukos naudojimu UAB „Lietuvos rytas“ įmonių grupės vizualuose – maketuose, klipuose ir pan.
  5. Atsiųsdamas nuotrauką konkursui, asmuo patvirtina, kad tuo atveju, jei nuotraukoje yra žmonių atvaizdai, jie yra davę sutikimą skelbti/viešinti/demonstruoti tokius jų atvaizdus.
  6. UAB „Lrytas“ turi teisę neskelbti nuotraukos, neįtraukti jos į konkursą ar eliminuoti ją konkurso eigoje, jeigu: nuotraukos turinys prieštarauja teisės aktams ar visuotinai priimtinoms moralės ir elgesio normoms, jei kyla abejonių dėl nuotraukos autorinių teisių priklausomybės ar balsavimo objektyvumo, taip pat tais atvejais, kai atsiųstoje nuotraukoje atvaizduoti nepilnamečiai ar nuotrauka neatspindi konkurso temos (dėl konkurso temos atitikimo sprendžia konkurso organizatoriai).
  7. Pagal konkurso sąlygas konkurse dalyvauja tik viena to paties asmens nuotrauka, todėl konkurso dalyvių prašome nesiųsti daugiau nei vieną to pačio automobilio nuotrauką.
  8. Konkurso laimėtojas bus renkamas iš visų konkurse dalyvavusių nuotraukų. Laimėtoju bus pripažintas asmuo, kurio nuotrauka sulauks daugiausia portalo lankytojų balsų.
  9. Konkurso balsavimas baigiasi 2021 m. gruodžio 4 d. 23.59 val. Laimėtojai skelbiame 2021 gruodžio 5 d. portale lrytas.lt
  10. Konkurso laimėtojams prizus perduoda juos įsteigęs Rėmėjas iki gruodžio 30 d. Prizų dydžiai nederinami ir marškinėlių spalva gali skirtis nuo esamos prizo vizuale

Rėmėjų prizai

Visos teisės saugomos. © 2021 UAB "Lrytas".