Daržovių karalystė
Atsisiųsk, piešk, klijuok ir išmok! https://img.lrytas.lt/lidl-vaiku-sodelis/01_dar_A4_Lidl.pdf https://img.lrytas.lt/lidl-vaiku-sodelis/02_dar_A4_Lidl.pdf https://img.lrytas.lt/lidl-vaiku-sodelis/03_dar_A4_Lidl.pdf
Kaip atrodytų pasaulis, kuriame bėgioja braškytės, morkos deginasi paplūdimyje, bulvė pluša biure, o kriaušė moko vaikus? Kviečiame ikimokyklinio amžiaus vaikus įsivaizduoti savo paslaptingą, stebuklingą vaisių ir daržovių karalystę - ją nupiešti, nulipdyti, nuspalvinti ar sukurti kitomis priemonėmis. Vienai darželio grupei, kurios atsiųsti darbai surinks daugiausiai balsų įteiksime LIDL įsteigtą net iki 500 EUR vertės prizą (kanceliarinių prekių rinkinius, mėnesį laiko kartą į savaitę LIDL vaisių krepšį ir medinį LIDL žaidimų namelį).
Teisingai užpildykite trūkstamus laukus.

Konkurso „LIDL vaikų sodelis - daržovių karalystė“ taisyklės

 1. BENDROSIOS NUOSTATOS
  1. Konkurso „LIDL vaikų sodelis – daržovių karalystė“ organizatorius (toliau – konkursas) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato konkurso sąlygas. Konkurso tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie konkursą ir skundų tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.
 2. KONKURSO DALYVIAI
  1. Konkurse dalyvauja asmenys, užpildę konkurso dalyvio anketą.
 3. KONKURSO TRUKMĖ
  1. „LIDL vaikų sodelis – daržovių karalystė“ konkursas vyksta rugsėjo 7 d. – rugsėjo 28 d.
 4. KONKURSO TAISYKLĖS IR PRIZAI
  1. Ikimokyklinio amžiaus vaikai, užpildę konkurso anketą ir atsiuntę nupieštą, nulipdytą, nuspalvintą ar kitomis priemonėmis sukurtą DARŽOVIŲ KARALYSTĘ, turi galimybę laimėti konkurso rėmėjo LIDL įsteigtus prizus. Pildyti anketą bei balsuoti bus galima iki rugsėjo 27 d. 23:59. Laimėtojas renkamas skaičiuojant balsus projekto polapyje. Balsuoti galima tik vieną kartą per dieną ir visi vienos darželio grupės anketos bei surinkti balsai bus sumuojami. Konkurso laimėtojai bus skelbiami rugsėjo 28 d.
 5. PRIZŲ ATSIĖMIMAS
  1. Konkurso laimėtojai bus išrenkami pagal balsų skaičių specialiame projekto polapyje ir skelbiami rugsėjo 28 d. portale. Su laimėtojais organizatoriai susisieks asmeniškai ir susitars dėl prizų atsiėmimo.
 6. KITOS SĄLYGOS
  1. Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.
 7. ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS
  1. Konkurso dalyviai sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog UAB Lrytas.lt, siekdamas vykdyti savo, kaip konkurso organizatoriaus įsipareigojimus, tvarkys jų asmens duomenis konkurso nugalėtojų nustatymo ir prizo jiems įteikimo tikslu. Šie duomenys bus sunaikinti pasibaigus konkursui ir įteikus prizą. Duomenys tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų.
 8. SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI
  1. Visus skundus, susijusius su konkurso organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui konkurso vykdymo metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.
Balsuokite!
Lrytas.lt kartu su LIDL už sveiką vaikystę.
lrytas lidl
Visos teisės saugomos. © 2021 UAB „Lrytas“.