Šių Kalėdų laukiame kiek kitaip nei visada, bet jos bus tik dar jaukesnės mažame šeimos rate. Kviečiame jungtis prie gausios portalo lrytas.lt šeimos ir pasikrauti gerų emocijų: skaityti pozityvias kalėdines istorijas, ieškoti naudingų šventinių papuošimų ar stiliaus patarimų, žiūrėti video siužetus, dalyvauti kalėdiniuose konkursuose. Švęskime jaukias Kalėdas su lrytas.lt!
Švęskime su Lrytas.lt
Mūsų jaukios Kalėdos
Kviečiame skaityti ir žiūrėti, kaip Kalėdas ir Naujuosius metus šiemet pasitinka Lietuva. Kokių dovanų ieško lietuviai? Kaip puošia namus? Kokiomis nuotaikomis gyvena? Kurkime jaukumą ir juo dalinkimės su brangiausiais!
Laukime Kalėdų kartu!
Lrytas.lt kalėdų kalendorius
Kiekvieną dieną pradėk staigmena – atverk Kalėdų kalendoriaus langelį ir laimėk „TOP SHOP“ arba „DORMEO“ įsteigtus prizus!
top shop dormeo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Konkursas
Gražiausios Lietuvos kalėdinės eglutės rinkimai
Portalas lrytas.lt ne pirmus metus renka gražiausią Lietuvos eglutę. Padėkite išrinkti ją ir šiemet!
Gaminkime su Lrytas.lt
Skanios šventės
Ieškote kuo palepinti šeimą per didžiąsias metų šventes? Užsukote ten, kur reikia! „Skanios šventės“ su portalu lrytas.lt įkvėps ne tik gardiems eksperimentams virtuvėje, bet ir apdovanos prizais!
Konkursas
Gražiausios namų kalėdinės eglutės rinkimai
Parodykite visiems, kad jūsų kalėdinė eglutė – pati gražiausia! Siųskite savo namų kalėdinės eglės nuotrauką, dalyvaukite konkurse ir laimėkite prekybos centro CUP įsteigtus prizus!
Sparnuoti sveikinimai
Kalėdos neįsivaizduojamos be skanių desertų ir garuojančio kavos puodelio šalia! Kviečiame skaitytojus nusiųsti savo artimiesiems kvapnų sveikinimą kartu su „Aroma Gold“ rinkiniu.
Visos teisės saugomos. © 2020 UAB „Lrytas“.