KĄ PER NAUJUS UŽ

Laimėk 500€ naujiems metams

Artėjant gražiausioms metų šventėms tarp lavinos darbų, šventinio šurmulio ir pirkinių maratono visi sustoja bent akimirkai apmąstyti praėjusius metus. Praverčiame kiekvienas gražiausias akimirkas, todėl Bitė kviečia dalintis BRANGIAUSIU SAVO ATSIMINIMU ir laimėti 500 EUR savo Naujų metų vakarui! Registuokis, kviesk draugus balsuoti ir laimėk!

REGISTRUOKIS

Teisingai užpildykite trūkstamus laukus.

KONKURSO „KĄ PER NAUJUS UŽ 500?“ TAISYKLĖS

 1. BENDROSIOS NUOSTATOS
  1. Konkurso „Ką per Naujus už 500?“ organizatorius (toliau – konkursas) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato konkurso sąlygas.
  2. Konkurso tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie konkursą ir skundų tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.
 2. KONKURSO DALYVIAI
  1. Konkurse dalyvauja asmenys, užpildę konkurso dalyvio anketą. Konkurso dalyvis anketą gali pildyti vieną kartą.
 3. KONKURSO TRUKMĖ
  1. „Ką per Naujus už 500? “ konkursas vyksta gruodžio 16 d. – gruodžio 30 d.
 4. KONKURSO TAISYKLĖS IR PRIZAI
  1. Asmuo, užpildęs konkurso anketą, turi galimybę laimėti 500 EUR Naujų metų šventimui. Mokesčius sumoka organizatorius.
  2. Konkurso laimėtojas renkamas pagal surinktus balsus balsavimo metu. Balsavimas vyksta iki gruodžio 30 d. 12 val.
 5. PRIZŲ ATSIĖMIMAS
  1. Konkurso laimėtojas skelbiamas gruodžio 30 d. vakare. Su laimėtoju organizatoriai susisieks asmeniškai ir susitars dėl prizo atsiėmimo.
 6. KITOS SĄLYGOS
  1. Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.
 7. ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS
  1. Konkurso dalyviai sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog UAB Lrytas.lt, siekdamas vykdyti savo, kaip konkurso organizatoriaus įsipareigojimus, tvarkys jų asmens duomenis konkurso nugalėtojų nustatymo ir prizo jiems įteikimo tikslu. Šie duomenys bus sunaikinti pasibaigus konkursui ir įteikus prizą. Duomenys tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų.
 8. SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI
  1. Visus skundus, susijusius su konkurso organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui konkurso vykdymo metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

BALSUOK

Visos teisės saugomos. © 2021 UAB "Lrytas".