GRILIS MŪSŲ - VAKARĖLIS JŪSŲ!

Portalas Lrytas.lt ir prekybos tinklas IKI kviečia į smagų konkursą, skirtą visiems mėgstantiems smagius griliaus vakarėlius ir iškylas gamtoje, ieškantiems naujų skonių ir įspūdžių. Siųskite savo grilio iškylos, pikniko ar vakarėlio akimirkų nuotraukas, balsuokite ir išrinkite geriausius! Trys laimingieji bus apdovanoti 20 EUR vertės kortelėmis iš IKI.

GRILL PARTY paruošti kepti produktai – tikra gurmaniškų skonių fiesta ne tik mėsos mėgėjams, bet ir vegetarams bei veganams: šamo filė su juodojo alaus marinatu, krevetės su paprikų ir česnakų marinatu, lašišos filė su svogūnų ir krapų marinatu, sūris kepimui, gruzdintos bulvytės. Mėsos mėgėjai atras savo mėgstamiausią pateikalą: kiaulienos šonkauliai su medumi, šviežios jautienos maltiniai mėsainiams ruošti, kepamos dešrelės su sūriu apvyniotos šonine, vištienos sparneliai „Piri-piri“, įvairiai marinuoti šašlykai. O svarbiausia – viskas paruošta ir patogiai supakuota!

Rėmėjo prizas

Dalyvaukite

Konkurso „Grilis mūsų - vakarėlis Jūsų!“ taisyklės

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Konkurso „Grilis mūsų – vakarėlis Jūsų!“ organizatorius (toliau – konkursas) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“ ir prekybos centras IKI. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato konkurso sąlygas. Konkurso tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie konkursą ir skundų tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  KONKURSO DALYVIAI

   Konkurse dalyvauja asmenys, užpildę konkurso dalyvio anketą ir atsiuntę savo Grill vakarėlio nuotrauką.

  KONKURSO TRUKMĖ

   „Grilis mūsų – vakarėlis Jūsų!“ konkursas vyksta gegužės 13 d. – birželio 19d.

  KONKURSO TAISYKLĖS IR PRIZAI

   AAsmuo, užpildęs konkurso anketą ir atsiuntęs savo Grill vakarėlio nuotrauką, turi galimybę laimėti konkurso rėmėjo UAB Palink įsteigtus prizus. Laimėtojas renkamas skaičiuojant balsus projekto polapyje. Balsuoti galima tik vieną kartą per dieną.

   Konkurso laimėtojai bus skelbiami 2022m. birželio 20 d.

  PRIZŲ ATSIĖMIMAS

   Konkurso laimėtojai bus išrenkami pagal balsų skaičių specialiame projekto polapyje, portale. Su laimėtojais organizatoriai susisieks asmeniškai ir susitars dėl prizų atsiėmimo.

  KITOS SĄLYGOS

   Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

  ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

   Konkurso dalyviai sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog UAB Lrytas.lt, siekdamas vykdyti savo, kaip konkurso organizatoriaus įsipareigojimus, tvarkys jų asmens duomenis konkurso nugalėtojų nustatymo ir prizo jiems įteikimo tikslu. Šie duomenys bus sunaikinti pasibaigus konkursui ir įteikus prizą. Duomenys tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su projekto organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui projekto vykdymo metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

Balsuokite

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB "Lrytas".