Daugiau jokio odos sausumo su Eucerin®

Daugiau dėmesio, priežiūros ir rūpesčio, ir oda jums padėkos – tą puikiai žino turintieji sausą odą. Tinkama odos priežiūra, kokybiškos priežiūros priemonės ir sveikas gyvenimo būdas – šių taisyklių pamiršti nevalia, kitaip odos tempimo pojūtis, sudirgimas ar niežulys gali tapti rimtesnių problemų pradžia. Šiame teste sužinosite daugiau apie sausą odą, jos ypatumus ir ar tinkamai ja rūpinatės. Taip pat galėsite laimėti sausos odos priežiūrai skirtų „Eucerin UreaRepair PLUS“ priemonių su šlapalu, kurios suteiks jūsų odai reikalingą kasdienę priežiūrą.

Testas

1 Klausimas
Kada galima įtarti, jog oda tapo sausa?
A: tempimo pojūtis, šiurkštumas, pleiskanojimas ir niežulys;
B: išsiplėtusios poros, oda blizgi;
C: nevargina aknė ar išsiplėtusios poros.
2 Klausimas
Kurios kūno vietos išsausėja labiausiai?
A: veido oda;
B: rankų, pėdų, alkūnių, kelių ir blauzdų oda;
C: kaklo oda.
3 Klausimas
Kas turi daugiausia įtakos odos sveikatai?
A: tinkama mityba
B: genai
C: odos priežiūros priemonės
4 Klausimas
Kokių odos priežiūros priemonių turėtų vengti turintieji sausą odą?
A: jautriai odai skirtų priemonių;
B: priemonių, papildytų dažikliais ir stipriais kvapikliais;
C: odos drėkiklių;
5 Klausimas
Kada sausos odos simptomai paaštrėja?
A: žiemą
B: vasarą
C: ištisus metus
6 Klausimas
Kokie nemalonūs pojūčiai paprastai pasireiškia išsimaudžius ar nusiprausus duše?
A: oda išsausėja
B: oda tampa dehidratuota
C: jokių nemalonių pojūčių
7 Klausimas
Kas gali paskatinti odos sausumą?
A: šaltas, karštas ir sausas oras
B: pernelyg intensyvus drėkinimas
C: per mažas vandens kiekis

Registruokitės Eucerin prizui laimėti!

„Eucerin UreaRepair PLUS“ linijos priemonės su šlapalu yra specialiai pritaikytos kasdienei sausos, šiurkščios odos priežiūrai. Unikalus veikliųjų medžiagų derinys – šlapalas, kiti natūralūs drėkinamieji faktoriai (NMF) ir keramidai – drėkina ir atstato natūralų odos barjerą bei neleidžia odai vėl išsausėti. Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, kad šios priemonės akimirksniu nuramina, intensyviai ir ilgam sudrėkina odą, o poveikis išlieka iki 48 valandų. „Eucerin UreaRepair PLUS“ suteikia odai juntamo ir pastebimo lygumo, švelnumo ir elastingumo.

Sprendusiems testą bus galimybė laimėti vieną iš dviejų produktų rinkinių:
UreaRepair prausimosi losjonas su 5% šlapalo, 400ml
UreaRepair PLUS kūno losjonas su 5% šlapalo ir odą raminančių kvapu, 250ml

Konkurso „Daugiau jokio odos sausumo su EUCERIN“ taisyklės

  BENDROSIOS NUOSTATOS

   Konkurso „Daugiau jokio odos sausumo su EUCERIN“ organizatorius (toliau – konkursas) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato konkurso sąlygas. Konkurso tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie konkursą ir skundų tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

  KONKURSO DALYVIAI

   Konkurse dalyvauja asmenys, užpildę konkurso dalyvio anketą.

  KONKURSO TRUKMĖ

   „Daugiau jokio odos sausumo su EUCERIN“ konkursas vyksta nuo Lapkričio 16 dienos iki Gruodžio 16 dienos.

  KONKURSO TAISYKLĖS IR PRIZAI

   Asmuo, atlikęs testą ir užpildęs anketą, turi galimybę laimėti konkurso rėmėjo EUCERIN įsteigtus prizus. Laimėtojai renkami atsitiktine tvarka. Konkurso laimėtojai bus skelbiami.

  PRIZŲ ATSIĖMIMAS

   Konkurso laimėtojai bus išrenkami atsitiktine tvarka. Su laimėtojais organizatoriai susisieks asmeniškai ir susitars dėl prizų atsiėmimo.

  KITOS SĄLYGOS

   Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

  ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS

   Konkurso dalyviai sutikdami su šiomis taisyklėmis taip pat pažymi, kad susipažino, jog UAB Lrytas.lt, siekdamas vykdyti savo, kaip konkurso organizatoriaus įsipareigojimus, tvarkys jų asmens duomenis konkurso nugalėtojų nustatymo ir prizo jiems įteikimo tikslu. Šie duomenys bus sunaikinti pasibaigus konkursui ir įteikus prizą. Duomenys tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų.

  SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

   Visus skundus, susijusius su konkurso organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui konkurso vykdymo metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“.