Darbe kaip namie

Per 30 metų „Maxima“ subūrė daugybę puikiai darbą prekyboje išmanančių ir jam atsidavusių darbuotojų. Ne maža dalis jų koja kojon drauge žengia jau trečią dešimtmetį. Jie „Maxima“ vadina savo antrais namais. Pristatome ilgamečių „Maxima“ darbuotojų istorijas: apie motyvaciją, profesionalumą, pastovumą ir meilę darbui.

2022-11-26 10:00
Vieta, į kurią pirkėjai traukia būriais – paaiškino, ką jie perka
„Nepatinka blaškytis, esu sėsli, juo labiau kad nenoriu darbo keisti“, – pratarė 62 metų amžiaus Vilija Lukošienė. Tuo metu, kai Kretingoje dar veikė vilnos verpimo bei audimo fabrikas „Laisvė“, ši moteris dirbo jame – 25 metus iš jos rankų slydo vilnoniai audiniai. Bet neliko avių bandų, neliko vilnos, 2004-aisiais neliko ir fabriko.
6
0
143
Sapnuodavo prie kojų prilipusius guminius – išsigelbėjo, sėdusi į kasą
„Kas nutiko? Kodėl šiandien toks liūdnas? Kažkas negerai? – pamačiusi susikrimtusį kolegą Asta Pavydienė niekada abejingai nepraeina pro šalį. – Matau žmones kiaurai. Man rūpi, kad jie darbe gerai jaustųsi“. Ši darbšti, linksma 47 metų moteris vos tris mėnesius – nuo rugsėjo 1-osios, vadovauja Ukmergėje, Antakalnio gatvėje esančiai „Maxima X“ parduotuvei.
18
0
140
Tai bent stabilumas: didžiąją gyvenimo dalį – tie patys namai ir tas pats darbas
Ir šiais laikais, kai atrodo, kad įvykis veja įvykį ir viskas nuolat keičiasi, būna žmonių, kurie gyvenime išlaiko stabilumą. Dvi mūsų pašnekovės, Irina Mazurova (58 m.) ir Vida Satkevičienė (61 m.) net keturis dešimtmečius dirba toje pačioje vietoje, taip pat ne ką trumpiau gyvena tuose pačiuose namuose su tais pačiais sutuoktiniais ir nieko gyvenime keisti nenori.
9
0
160
28 metus viename darbe išdirbęs vilnietis: „Tokį polinkį paveldėjau iš močiutės“
Kai Vitalijus Karpušenko (49 m.) sutinka seniai matytus bičiulius ir jie pasakoja, kaip vėl pakeitė darbus, vyrui telieka pakartoti, kad jis dirba ten pat, kur ir įsidarbino prieš 28 metus – „Maximoje“.
6
0
185
Zuja su prekėmis tarp valiklių ir gėlių lentynų, bet laisvadienių neaukoja darbui – išmaišė Lietuvą
Neįmanoma ramiai praeiti pro parduotuvės vitrinas, kuriose akį traukte traukia tortai, pyragai, vyniotiniai, kuriose gausu sūrių, kepsnių ir visko, ko prireikia pietų ar vaišių stalui. „Visi mūsų gaminiai labai skanūs“, – patikino pardavėja Zita. Žodis kitas, ir nuo maisto vitrinos pavyko atsitraukti tik nešinai varškėčių prikrauta dėžute.
21
0
266
Poros dešimtmečių patirtis: keitėsi ir parduotuvės, ir požiūris į pirkėjus
„Darbe kaip namie – būna sunkių dienų, kai, atrodytų, į jas sukrenta visos problemos, bet daugiau jų būna šviesesnių. Juo labiau kad dabar mūsiškėje parduotuvėje jau turime stiprų kolektyvą – patyrusių darbuotojų branduolį, kuris pajėgus atremti visus iššūkius“, – štai taip apie darbą, kurį šiuo metu daro, prakalbo Klaipėdoje, Liepų gatvėje esančios „Maxima XX“ parduotuvės vadovė Vilma Alšauskienė.
7
0
108
Dirbo, dirba ir yra patenkinti – tapo svarbių pokyčių liudytojais
Žinias ir patirtį sukaupę ilgamečiai darbuotojai tapo retenybe, nors kiekvienam darbdaviui jie yra ypač didelė brangenybė.
8
0
9
Agurkų sezonas prasidėjo: seniausias Lietuvos konservų fabrikas ruošiasi rekordui
​Vidurvasaris – pats agurkų konservavimo pikas. Didžiausi darbai verda Kėdainiuose, kurie nuo seno laikomi agurkų sostine, ir šiandien, liepos 14-ąją skambiausiai minima Agurkų diena. Pačiame darbų sūkuryje – ir šiame mieste įsikūręs vienas iš didžiausių Baltijos šalyse konservuotos produkcijos gamintojas – Kėdainių konservų fabrikas. Per pora mėnesių jame šiemet ketinama užkonservuoti rekordinį kiekį – 2,5 milijono kilogramų agurkų.
3
0
1
Vienas iš prekybų tinklų juo ruošiasi vasarai – įdarbins 600 darbuotojų
Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, kaip ir kasmet, vasaros sezonui papildomai ieško apie 600 darbuotojų, kuriems siūlo nemokamą apgyvendinimą Baltijos pajūryje, kasmėnesines premijas bei ypač patogų darbo grafiką. Į didžiausio Lietuvos darbdavio komandą darbuotojai kviečiami, nepaisant jų amžiaus ir ankstesnės patirties.
2
0
22
​Šeimos verslo sėkmės kelias: nuo iš „Maximos“ gautos faksogramos iki kruasanų prancūzams
​24 metus Marijampolėje veikianti duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių bendrovė „Mantinga“ pirkėjams gerai pažįstama. Nuo kruasanų iki šviežių sumuštinių ar virtuvėje darbus palengvinančios šaldytos tešlos – šie „Mantingos“ gaminami produktai jau tapę dažno lietuvio įprasto pirkinių krepšelio dalimi. Įmonei vadovaujantis Mantas Agentas džiaugiasi, kad pirkėjai nuo pačių pirmų bandelių vos pasirodžiusių „Maximos“ parduotuvėje pajuto, kad tai – išskirtinis produktas.
2
0
0
„Maximos“ dovanoti 30 tūkst. eurų mažeikietei padės įgyvendinti svajonę
Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, švęsdamas 30-mečio jubiliejų, tęsia įspūdingas dovanų dalybas savo klientams. 30 tūkst. eurų – tokį „Gimtadienių gimtadienio“ žaidimo prizą kovo mėnesį laimėjo Inga Lukošienė iš Mažeikių, kuri lemtingą savaitgalį tenorėjo įsigyti keletą kosmetikos prekių. Tai vienas iš 12 didžiųjų prizų, kuriuos „Maxima“ įteikia kas mėnesį iki pat metų pabaigos.
2
0
0
Verslas skaitmenizuojasi: atsisakoma popierinių sąskaitų ir kitų kasdienių dokumentų
Augantis visuomenės dėmesys kovai su klimato kaita ir per COVID-19 pandemiją paplitęs nuotolinis darbas suteikė pagreitį skaitmeninei verslų transformacijai. Tvirtai tvarumo įsipareigojimų besilaikantis lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ investuoja į naujus skaitmenizavimo projektus, taip siekdamas sumažinti poveikį aplinkai ir sustiprinti savo organizacijos veiklos efektyvumą. Skaitmeninimo naudą jau įvertino ir „Maximos“ partneriai bei klientai, prisijungdami prie įvairių popieriaus vartojimo mažinimo iniciatyvų.
1
0
0
Pranešė, kuris prekybos tinklas per Velykas nedirbs – teks apsipirkti iš anksto
Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai jau trečius metus pirmąją Velykų dieną ilsėsis. Balandžio 17 d., sekmadienį, visoje šalyje „Maximos“ parduotuvės nedirbs. Tuo metu pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, parduotuvės dirbs kaip įprastai.
1
0
7
„Maxima“ pirkėjams pasiūlė naujieną apsiperkant – keisime įpročius
Tvarumo sprendimus aktyviai diegiantis lietuviškas prekybos tinklas pirkėjams suteikia naują galimybę – atsisakyti popierinių kvitų. Kiekvienas klientas, pasinaudojęs „Maxima“ programėle savitarnos kasoje, gali pasirinkti kvitus gauti elektroniniu paštu. Šis žingsnis leis sutaupyti popieriaus ir sumažinti atliekų kiekį, o taip pat ir prisidės prie pirkėjų patogumo.
2
0
534
„Maximos“ investicijos į darbuotojų ir klientų saugumą pernai viršijo 4 mln. eurų
Praėjus dar vieniems pandeminiams metams, verslas skaičiuoja, kiek investicijų dėl pasikeitusio gyvenimo jie pareikalavo. Aprūpinti darbuotojus visomis būtinomis saugumo priemonėmis, pasirūpinti pirkėjais, dezinfekuoti patalpas ir suvaldyti pirkėjų srautus pernai atsiėjo daugiau nei 4 mln. eurų, skelbia lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“. Nuo vasario 5 dienos Galimybių pasas nebebus tikrinamas, bet kitos saugumo priemonės išlieka.
1
0
0

Daugiau

Darbe kaip namie

Visos teisės saugomos © 2022 Lrytas.lt