Projektas „Aš myliu savo įmonę“

Trečius metus Lietuvoje organizuojama socialinė iniciatyva verslui. Kiekvienais metais projektas suburia vis gausesnį dalyvaujančių įmonių būrį. Analogų Lietuvoje neturinčio konkurso metu visų Lietuvos įmonių darbuotojai turi unikalią galimybę viešai išreikšti meilę savo kompanijai keliomis skirtingomis formomis: nuotraukomis ar videofilmukais. Daugiau informacijos rasite „Aš myliu savo įmonę“ projekto tinklapyje

Balsuokite už šauniausiai prisistačiusią įmonę!

Kilus papildomiems klausimas, kreiptis šiuo el. paštu: goda.linkute@novamedia.lt

Konkurso sąlygos

Dalyviai:

XS dydžio įmonės (1-9 darbuotojai)


UAB „Virtuvės mitų griovėjai“

Šūkis:

VMG – meilė be proto, laiko ir erdvės suvokimo!


Apie įmonę:

VMG idėja komandą veikia kaip energetinis gėrimas, kai išauga sparnai ir įgyvendinami net iš pirmo žvilgsnio nepasiekiami dalykai. To rezultatas – VMG kulinarinis žurnalas du kartus iš eilės „Gourmand World Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu pasaulyje, šį pavasarį išleistas didžiausias Lietuvoje gyvenimo būdo žurnalas moterims „VMG Ikona“, su Juozu Statkevičiumi sukurti pirmieji kulinariniai marškiniai pasaulyje, jūroje, kalnuose ar miškuose filmuojamos kulinarinės laidos. Mes mylime VMG, nes čia niekas neriboja, o tik dar labiau skatina žmonių kūrybingumą ir saviraišką!

UAB „Virtuvės mitų griovėjai“

MB „Simplanova“

Šūkis:

Mes mylim „Simplanovą“, nes darbas čia - įkvepiantis judėjimas pirmyn!


Apie įmonę:

Kodėl mylime „Simplanovą“? Nes atėję ryte į darbą susitinkame su bendraminčiais. Nes kas nors visad paklausia „arbatos ar kavos“? Nes bendradarbiai vieni kitus skatina tobulėti, padeda kebliausiose situacijose ir per pertraukėles pasiūlo pažaisti stalo futbolą. Komanda, naujovės ir veržlumas yra tai, dėl ko kasryt mielai keliaujame į darbą „Simplanovoje“!

MB „Simplanova“

JM Group

Šūkis:

JM group - už tai, kad vienas pokalbis gali pakeisti gyvenimą!


Apie įmonę:

JM Group - atrankų agentūra Confident ir jaunimo karjeros portalas Firsty.lt po vienu stogu. Mylime įmonę už smagias darbo dienos pradžias, kasdienius iššūkius, įgytas išmintis, nuo juoko skaudančius žandus, ilgas diskusijas, nesąmones ir didžias mintis, spindinčias akis, turiningus vakarus ir pasiekimus, kurie keičia gyvenimus.

JM Group

UAB „TOTEM promo“

Šūkis:

Meilė mums, tai gyvenimo būdas!


Apie įmonę:

Nereikia priežasčių mylėti, užtenka būti drauge ir versti kalnus! Mylime tai, ką darome; Mylime tai, ką kuriame; Mylime tuos, su kuriais esame; Mylime reklamišką orą, kuriuo kvėpuojame! Meilė mums, tai gyvenimo būdas!

UAB „TOTEM promo“

UAB „DASTRA“

Šūkis:

Mes mylime savo įmonę, nes ji mus myli dar labiau!


Apie įmonę:

Mes negalime nemylėti savo įmonės, nes čia pati geriausia vieta dirbti, kurti, bendrauti, džiaugtis, keliauti, juokauti, kvailioti ir tiesiog būti. Ir mes tai darome jau 20 metų ! Ir visus tuos 20 metų mes nesijaučiame, kad dirbame - mes gyvename su ja ir neįsivaizduojame, kad gali būti kitaip.

UAB „DASTRA“

UAB „Emovents"

Šūkis:

Mylime "Emovents", nes darbas čia - kaip nesibaigiantis žaidimas.


Apie įmonę:

Mylime savo įmonę, nes čia nereikia dirbti. Ką mes darome? Žaidžiame, kuriame, svajojame, eksperimentuojame, mėgaujamės tuo ką darome ir dalinamės su kolegomis, partneriais ir klientais pačiomis tikriausiomis emocijomis. Esame netradicinių sporto ir pramogų švenčių įmonėms ir tarp įmonių organizatoriai. Pernai į Lietuvą atvežėme kiečiausią pasaulyje bendrą įmonių sporto ir pramogų šventę „Hercules Trophy“, vasarą ir vėl ruošiamės drebinti Lietuvą. Su savo klientais kalbame viena kalba. Dirbame su tais, kurie myli savo darbą, savo įmonę ir savo kolektyvą. Aistra, azartas, adrenalinas, džiaugsmas, pergalės euforija, pralaimėjimo kartėlis, motyvacija, tikslas, komandos dvasia – mūsų darbe niekada netrūksta veiksmo. Nes „Emovents“ – tikros emocijos!

UAB „Emovents"

Gosail.lt

Šūkis:

Ant bangos!


Apie įmonę:

Nes mes darome tai, apie ką daugelis tik svajoja! Kartu su klientais buriuojame jachtomis gražiausiose Lietuvos vietose!
Kiekvieną dieną matome nepakartojamus Nidos, Juodkrantės, Mingės ir kitų vietovių vaizdus. Kai pritrūksta adrenalino – suorganizuojame jachtų regatą!
Turime net šešias jachtas ir šešias šypsenas jūsų ir mūsų nuotykiams!

Gosail.lt

UAB Salnita

Šūkis:

Viskas įmanoma, tik reikia noro.


Apie įmonę:

Mes mylim savo įmonę todėl, kad tikime ateitimi.

UAB Salnita

S dydžio įmonės (10-49 darbuotojai)


East West Agro

Šūkis:

Mes mylime savo įmonę, nes čia darbuotojai myli savo darbą ir gerbia savo klientą!


Apie įmonę:

EWA - Lietuvos žemės ūkio ateities kūrėjai. Entuziastingi darbuotojai neabejingi savo darbui, jaučiantys pagarbą, meilę žemei ir dėkingumą savo klientams – tiems, kurie tą žemę puoselėja.

East West Agro

UAB „BTT Group“

Šūkis:

Su „BTT Group“ nebaisus net pirmadienis!


Apie įmonę:

Sako, kartais nedrąsu prisipažinti meilėje, o ypač daug drąsos reikalauja viešas prisipažinimas. Iš tiesų ir mums, IT specialistams, lengviau kalbėti apie informacines technologijas, nei imtis meilės temos. Bet „BTT Group“ nusipelnė ne vieno MYLIU ir ne vieno AČIŪ. Už ką AČIŪ? Už iššūkius, už motyvaciją, už teisingus darbus ir žmones. O MYLIU, už tikslingus žingsnius, įgyvendintus siekius ir įsimintinas akimirkas. Darbas „BTT Group“ tikrai turi meilės prieskonio – čia būdami neskaičiuojame laiko ir nenorime kad tai baigtųsi. Kas tai, jei ne meilė?

UAB „BTT Group“

UAB "Estravel VIlnius"

Šūkis:

Nes darbas tiek pat mielas, kiek ir namai!


Apie įmonę:

Pamatę klausimą "Kodėl mylim savo įmonę?" net susižvalgėm... O ar galėtume nemylėti?! Kiekvieną rytą siauromis senamiesčio gatvelėmis, dar bandydami suglostyti paskutinį pasišiaušusį plauką, skubam ten, kur laukia bendraminčiai, kolegos ir draugai - taigi pirmiausia - puiki atmosfera! Tik įkišk nosį į bet kurį kabinetą - kava pakutena nosį, į Tave pasikelia (nors ryte dar siauros, bet...) žvitrios, smalsios, pilnos gyvybės akys, kompiuterių ekranuose šviečia skirtingi žemės lopinėliai, apraizgyti įvairiausių transporto linijų, kažkas net pusę kojos iš bato ištraukęs čiauška užgulęs telefono ragelį, o fone radijas groja seną roko hitą. Ir tai tik vienas trumpas epizodas iš mūsų kasdieninio gyvenimo. Tačiau Jums dar reikėtų įsivelti į diskusiją su Diana, apie įdomiausius keliavimo būdus, išgirsti Donato juokelius ar Solveigos pasakojimus, apie prabangiausius pasaulio kampelius, pamatyti, kaip Rasa sukasi salsos ritmu, o Vitalija hipnotizuoja šokdama tango ar Lauros juokas nuaidi iš ryto koridoriumi, šypsena užkrėsdamas nuo ankstyvo ryto. Visi čia esame skirtingi, įdomūs ir vieningi kaip kumštis. Už žmonės, iš kurių susideda ši įmonė ją labiausiai ir mylim!

UAB "Estravel VIlnius"

UAB „Interneto vizija“

Šūkis:

Myliu savo įmonę ir turiu aš misiją - pristatyti Jums, Interneto viziją!! Kolektyvas čia šaunus - priima visus gražius! Laiką leidžiam mes smagiai - minam dviračiais dažnai! Su baidarėm priešaky, plaukiam upeliu visi! :)


Apie įmonę:

Mūsų įmonėje dirbti gera, nes:
*visų pirma visi mes esame draugai! Kreipiamės į vienas kitą "tu", apsikabiname rytais, prie mūsų nuostabios rytinės kavos dalinamės įvairiausiomis istorijimos, patarimais, sprendžiame vieni kitų įvairiausias gyvenimo dilemas :)
*turime beprotiškai smagų, šmaikštų kolektyvą, gražias moteris ir protingus vyrus :)
*kaip tikra šeima dalijamės maistu - kepame vieni kitiems pyragus, iš įvairių pasaulio šalių vežame įvairiausius skanėstus.
*ką visi labai mėgstame - tai švęsti, ir tam progų randame visada. Visuomet švenčiame ne tik įmonės, bet ir kiekvieno darbuotojo gimtadienius, trankiai minime praeinančius metus, tradiciškai išplaukiame baidarėmis bei organizuojame dviračių žygius. Kiekvienas siūlome savo laisvalaikio idėjas ir jas įgyvendiname visi kartu.
*darbas kaip namai - yra kur pagulėti, paskaityti knygą, pažaisti stalo tenisą ar kompiuterinius žaidimus. Šaldytuvas ir maisto spintelės dažniausiai nenuvilia :)
*dirbame tokį darbą, kuris mums patinka ir sekasi! ...ko daugiau dar galime norėti?! :)

UAB „Interneto vizija“

UAB „Agrorodeo“

Šūkis:

Mums čia dirbti - GERA!


Apie įmonę:

„Agrorodeo“ – tai komanda, kurios žaidimo strategija ir taktika grindžiama patirtimi, profesionalumu ir gebėjimu greitai orientuotis.

UAB „Agrorodeo“

UAB „GO-ERP"

Šūkis:

Nes čia galiu augti!


Apie įmonę:

GO-ERP – veržli, organiška, drąsiai iššūkius priimanti komanda siekianti nuolat augti ir tobulėti. Dirbdami su pažangiausiais verslo valdymo sistemų sprendimais ir greitai reaguodami į besikeičiančius verslo poreikius veikiame dinamiškoje aplinkoje, kuri suteikia puikią terpę kiekvieno mūsų asmeniniam augimui. Su kiekviena diena įdedame vis didesnį indėlį savo komandos stiprėjimui. Rūpinamės vienas kitu augindami savo komandą ir įmonę. Vos prieš trejetą metų įsikūrusi GO-ERP užaugo daugiau nei 10 kartų, dėka mūsų – čia dirbančių ir kuriančių žmonių. Mes mylime savo įmonę, nes čia galime augti. Čia gali augti ir TU!

UAB „GO-ERP"

MDI Transport

Šūkis:

Nes mums čia gera!


Apie įmonę:

Kodėl aš myliu MDI Transport: MDI rūpinasi kiekvienu darbuotuoju individualiai ir visa komanda kartu; MDI komanda puikios nuotaikos užtaisas būnant ofise ir už jo ribų; Nes tik pas mus futbolas ir važinėjimas dviračiu po ofisą yra norma :) Nes mes stengiamės is visų jėgų ir padedam vienas kitam; Mes kupini gėrio :) Ana D. MDI Transport šeimos narė

MDI Transport

UAB „Kelkoo Lithuania“

Šūkis:

Alone we can do so little, TOGETHER we can do so much!


Apie įmonę:

-Kelkoo Home- Italija, Vokietija, Prancūzija, Rusija, Belgija, Lenkija, Iranas, JAV, Olandija, Norvegija, Švedija, Portugaija, Suomija Čekija, Danija ir Brazilija kartą susirinko į Kelkoo namus. Prasidėję nuo trijų mažų nykštukų, dabar jau išaugę iki dvidešimties šaunių IT-išnikų, kas rytą pravėrę ofiso duris vieni kitus užkrečia kažkokia stebuklinga šypsena, ir visą dieną visi serga. Atsigėrę rytinės kavos, susėda į pačias patogiausias kėdes ir pradeda įnirtingai maigyti klaviatūras. Ko tik jie nemoka: vienas kepa fantastiškus pyragus, kitas dainuoja gražiau už Pavarotį, trečias važiuoja dviračiu greičiau už vėją, ketvirtas aukštesnis už Eifelį, penktas turi tris pilietybes, šeštas žino visus pasaulio prieskonius bei visi moka po vieną keistą skirtingą kalbą, kurios vieni kitus moko ir dažniausiai kažko visi kikena. Jeigu paklaustum – žaibo greitumu visi galėtų atsakyti kur galima įsigyti geriausią dviratį, galingiausią namų kino sistemą, gražiausių perukų bei kokybiškiausių slidinėjimo batų. Jeigu netyčia kas kam sugenda – visi meta savo darbus ir kaip skruzdėlytės bėga vargšeliui į pagalbą, tada paglosto galvą, atneša kavos ir sugrįžta prie savo darbų. Būna , kad per pietus visi greit atsistoja, susirenka daiktus ir išbėga į pievą; šokinėja, krizena, valgo ledus ir kažką rezga. Visi nuolat kažką planuoja, kaip maži kosmonautai svajojantys pakilti kuo aukščiau, ir pamažu vis kyla. Jie – kaip trys muškietininkai, tik ne trys, o dvidešimt, visi už vieną - vienas už visus!

UAB „Kelkoo Lithuania“

VILNIUS CITY TOUR

Šūkis:

Smagu dirbti įmonėje, kuri pristato Lietuvą užsienio svečiams ir investuoja į naujus turizmo projektus.


Apie įmonę:

- Kuo gidas skiriasi nuo radijo? - Radiją galima išjungti, o gido - niekaip! ;) Ir tai ne juokai, o tikra tiesa! Mes mylime savo įmonę, nes čia niekados nebūna tylu, nyku, nuobodu ar vieniša. Mes nuolat apsupti turistų - jie džiaugiasi, žavisi, klausinėja, mes rodom, pasakojam, didžiuojamės. Mes nuolat keliaujam, ieškom, ragaujam, atrandam Lietuvą kartu su savo svečiais. Mūsų darbas šioje įmonėje - tai niekada nesibaigiančios atostogos!

VILNIUS CITY TOUR

UAB „Tauragės kurjeris“

Šūkis:

Mūsų aplinkoje nėra žodžio rutina.


Apie įmonę:

UAB „Tauragės kurjeris“ leidžia ne tik skaitomiausią krašto laikraštį „Tauragės kurjeris“, bet ir daro miestą gražesniu, o žmones - laimingesnius :) Kūrybingi lauko ir vidaus reklamų sprendimai verslininkams padeda būti ryškesniais verslo pasaulyje, o vienetinės dovanos ir suvenyrai suteikia džiaugsmą jas dovanojantiems ir dovanas gaunantiems!

UAB „Tauragės kurjeris“

CV-Online LT, UAB

Šūkis:

Mes mylime savo įmonę, nes įmonė myli mus tokias, kokios mes esame!


Apie įmonę:

Kartą pabandę – negalime sustoti, todėl šiemet vėl dalyvaujame konkurse „Aš myliu savo įmonę“, nes mums patiko jausmas užvaldęs mus viso konkurso laikotarpiu. Užsiregistravę konkurse mes iš karto pradėjome traukti iš archyvų ir fiksuoti kasdienines mūsų meilės įmonei apraiškas ir įrodymus. Tai taip įsuko ir užvedė, kad kiekvieną dieną mes vis labiau norėjome parodyti savo meilę įmonei. Ir žinote, praėjus metams mes vis dar gyvename ta pačia meilės savo įmonei nuotaika. Ji įkvepia, ji motyvuoja, ji skatina judėti pirmyn nepaisant nieko. Ir mums patinka ši besitęsianti euforija, todėl šiemet mes vėl garsiai sakome – Mes mylime savo įmonę!

CV-Online LT, UAB

UAB "Baltic Larus"

Šūkis:

Baltic Larus - su meile maistui!


Apie įmonę:

UAB „Baltic Larus“ gyvuoja jau 8-us metus, o komandinė dvasia ir draugiškumas su kiekviena diena tik stiprėja. Einame koja kojon su šiuolaikišku pasauliu ir perteikiame skaniausias įmonės naujienas ne tik į savo virtuves, bet ir vartotojams. Kiekviena diena – tai meilė maistui ir darbui. Pažvelgus į kolegą nebereikia žodžių, kad suprastume vienas kitą. Ar gali būti geriau, - kiekvienas rytas prasideda nuo puodelio kavos ir šypsenos!!

UAB "Baltic Larus"

UAB „DSP Plius“

Šūkis:

DSP Plius - žiaurūs, bet saugūs!


Apie įmonę:

„“DSP Plius” - viena didelė šeima, gyvuojanti jau 8-erius metus. Dirbdami kartu siekiame bendro tikslo: klientui atiduodame visą save, dovanojame šypseną, šiltą kontaktą, išsiaiškiname jo individualius poreikius ir padedame teisingai prisitaikyti darbo apsaugos priemones. O kad dirbti būtų ne tik saugu, bet ir smagu - pasiūlome išskirtinai stilingų, “egzotiškų” prekių ir padedame išsiskirti iš minios!
Mus įkvepia tokie pasaulyje žinomi prekiniai ženklai kaip 3M (JAV), Snickers (Švedija) ir DIKE (Italija) - didžiuojamės galėdami pasigirti, kad esame oficialūs šių ženklų atstovai Lietuvoje ir pirmi pradžiuginame savo klientus dar niekur neregėtomis naujienomis.
Mūsų darbe labai svarbus atsidavimas savo sričiai ir įmonei – juk esame asmeniniai patarėjai tūkstančiams įmonių: tampame jų saugumo garantu bei įvaizdžio dalimi! Todėl “DSP Plius” labai reikšmingas kiekvieno darbuotojo asmeninis indėlis ir kontaktas su kiekvienu klientu, o lojalus klientas čia visada laukiamas, mylimas ir vertinamas.
Mylime “DSP Plius”, nes mūsų komanda išsiskiria iš konkurentų - esame ryškūs, šiuolaikiški, greiti, kupini energijos, drąsūs ir patikimi - prieš parduodami prekes visada jas išbandome, esame ekstremalai ir nebijome rizikuoti: mumis galite pasitikėti!”“

UAB „DSP Plius“

M dydžio įmonės (50-249 darbuotojai)


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija

Šūkis:

Visada judam pirmyn!


Apie įmonę:

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija - tai vieninga ir profesionali komanda, kuri rūpinasi darnia vienintelio Lietuvos uosto plėtra. Įmonė ne kartą buvo įvertinta ne tik kaip geriausia darbdavė, bet ir bendruomeniškiausia bendrove, kuri skiria ypatingą dėmesį Klaipėdos miesto gerovei.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija

Blue Bridge

Šūkis:

Mylime savo įmonę, nes mums smagu dirbti kartu!


Apie įmonę:

Šiluma, jaukumas, tikėjimas ir pasitikėjimas, atvirumas, džiaugsmas - tiesiog tuo gyvename ir taip čia jaučiamės kiekvieną dieną. Ypač gera jaustis įvertintais ir vertinamais, išklausytais ir išgirstais - mums tai svarbu. „Blue Bridge" galima sutikti daugybę gerų, įdomių žmonių, intelektualių, charizmatiškų, kupinų žavesio asmenybių, todėl smagu ne tik dirbti, bet ir leisti laiką drauge. :) Čia turime gerą, draugišką, savita kultūra persmelktą atmosferą. Dalinamės su jumis tuo, ką turime gero ir gražaus, ir kviečiame vieną dieną praleisti drauge su mumis. :)

Blue Bridge

Euromonitor International

Šūkis:

It is simply the best!


Apie įmonę:

„Euromonitor International” – tai tarptautinė strateginių rinkos tyrimų kompanija, daugiau kaip keturiasdešimt metų atliekanti išsamius tyrimus 80-yje pasaulio šalių. „Euromonitor“ teikia informaciją apie šalis, pramonės šakas, įmones ir vartotojus. Mes mylim savo įmonę ne tik dėl jos stiprybių ir neribotų galimybių, bet ir dėl jos silpnųjų vietų bei grėsmių, kurios įkvėpia mus stengtis dar labiau.

Euromonitor International

DHL Lietuva

Šūkis:

Geltona – raudona – tai mūsų karšta meilė DHL saulėtą dieną!


Apie įmonę:

DHL suteikia galimybę pajausti, kad mūsų verslas yra ne šiaip logistika - mes apjungiame pasaulį ir darome visų gyvenimą paprastesniu. Visiems maršrutams nuo A iki B organizuoti reikia logistikos. Už šios paprastos tiesos slypi milijonai istorijų. Mums patikėtose siuntose gali būti tiek gyvybę gelbstintys vaistai, tiek naujausių technologijų komponentai, tiek draugo dovana gimtadieniui ar netgi pandos :) Mes pristatome gerovę, gabename sveikatą, mes teikiame džiaugsmą. Kiekvieną dieną mes sujungiame žmones. Didžiuojamės būdami didžiausios ir pirmaujančios pasaulyje logistikos kompanijos dalimi. Mes tiesiog mylime DHL!

DHL Lietuva

UAB „Metalistas LT“

Šūkis:

Mes kuriame šiltus jaumus!


Apie įmonę:

Mes kuriame, mes statome, mes puoselėjame ŠILTUS JAUSMUS. Mes piešiame meilę, mes gaminame su meile, mes juokiamės, mes pokštaujame, mes šokame, mes mokomės. Ateik ir įsitikink! :)

UAB „Metalistas LT“

UAB „Ruptela“

Šūkis:

Ruptela – pasaulis atsiveria čia.


Apie įmonę:

„Padėjo atrasti, ką noriu veikti gyvenime“, „antrieji namai“, „vakarietiškas požiūris į verslą“, „vadovai yra kolegos, kaip visi“, „tiek skirtingų kalbų ir kultūrų vienoje vietoje“, „viena iš labiausiai atvirų kompanijų“, „aplinka, kurioje kiekvienas yra geriausias“, „visame pasaulyje pripažinta įmonė“, „antroji šeima“, „puiki atmosfera dirbti“ – tokias frazes tau pasakys kolegos. Ir tikrai nesumeluos, nes mes mylime savo įmonę!

UAB „Ruptela“

UAB „TELE-3“

Šūkis:

Mes mylim TV3, nes čia – GERA KARTU!


Apie įmonę:

Mes mylim TV3, nes mums gera kartu. Mūsų biure jauku, kaip namuose, čia galima vaikščioti su šlepetėmis, o kolegos vieni kitiems – tarsi šeimos nariai. Kartu mes ne tik dirbame – darbas žiniasklaidoje yra tarsi gyvenimo būdas, todėl jam atiduodame visas širdis. Tai, ką kasdien kuriame kartu yra nepaprasta – jaučiamės ne tik svarbia šalies, bet ir pasaulio dalimi. Kartu apjungiame ne tik televiziją, bet ir radiją bei internetą. Nuolat augame ir stiprėjame, stebindami ne tik rinką, bet ir vieni kitus. Sumanumas, linksmumas, drąsa ir įsitraukimas – tai, kuo gyvename kasdien. Didžiuojamės tuo, ką darome. Didžiuojamės dirbdami su ypatingai talentingais, iššūkių nebijančiais, kūrybingais ir atsidavusiais kolegomis. Tikime, kad kartu – įmanoma viskas! Iš darbuotojų lūpų: „Mano vyras jau susitaikė su tuo, kad yra daugiau nei viena gyvenimo meilė...“ – apie meilę televizijai kalba TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. „Čia tiesiog gera. Gera, kad nėra nei galimybės, nei noro nuobodžiauti. Kasdien galime ko nors išmokti, ką nors perprasti, ko nors naujo siekti. Gera, kad supa nuostabūs žmonės, o nemažai kolegų su pasididžiavimu galiu vadinti Draugais. Gera, kad turime bendrus tikslus, nebijome svajoti ir niekada nepasiduodame“, – džiaugiasi technikos direktorius Dalius Kazlauskas. „Man gera pasakyti, kad darbas TV3 televizijoje − geriausia, kas iki šiol nutiko mano profesiniame gyvenime. Su šypsena (tą gali paliudyti kolegos) ateinu į darbą ir, net labai pavargus, dažniausiai su ja išeinu“, – pasakoja TV3 Žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva.

UAB „TELE-3“

UAB „OSAMA“

Šūkis:

Kartu galime daugiau!


Apie įmonę:

Jau 18 metų visi kartu mylim savo įmonę. Džiaugiamės, kad mūsų kolektyve dirba draugiški, atsidavę savo darbui ir įmonei, motyvuoti darbuotojai, kurie visi kartu gali save vadinti tikra profesionalų komanda, nes mes žinome, kad kartu galime daugiau! Smagu ir tai, kad linksmas kolektyvas kartu ne tik dirba ir atiduoda visas savo profesines žinias, bet kartu ir linksminasi, švenčia, pramogauja, todėl darbe jaučiamės, kaip namie, o kolektyvas mums yra antra šeima. Kadangi esame didmeninės prekybos įmonė, mažai kas žino, mus, kaip OSAMA, tačiau džiaugiamės, kad patys augome ir mūsų šeimos auga kartu su visiems žinomais prekiniais ženklais, tokiais, kaip KUBUŠ, TYMBARK, LUBELLA, REGINA, VYTAUTAS, AKVILĖ, BIRUTĖ, BON CHANCE, BELGIAN, KĖDAINIŲ KONCERVAI ir kitais Lietuvoje pamėgtais produktais. O tai, kaip sparčiai mes augame parodo naujai besijungiantis stiprių gamintojų ir jų produktų krepšelis - KAUNO GRŪDAI, MEŠKĖNAS ir kiti. Tai, kad esame stipri ir auganti komanda parodo ir nuolatos augantis klientų skaičius, ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, kuris šiuo metu jau viršija 7000 prekybos bei paslaugų įmonių. Taip yra dėl to, kad mes mylim savo darbą ir gyvenimą!

UAB „OSAMA“

UAB „Krasta auto“ Vilnius

Šūkis:

Nes čia gyvena laimė.


Apie įmonę:

Mes mylime savo įmonę nes: - Čia jaučiamės kaip namuose; - Čia būname savimi; - Čia esame vertinami; - Čia gyvena - Laimė.

UAB „Krasta auto“ Vilnius

UAB "Trukmė"

Šūkis:

Mylim Trukmę kaip Tėvynę, meilė drasko mums krūtinę. Su kitais neprasidėsim, vien tik Trukmę mes mylėsim!


Apie įmonę:

Mes komanda, kartu kurianti bendrą ateitį. Branginam ne tik darbo santykius, bet kuriam ir draugiškus stiprius ryšius, mylim ir vertinam vienas kitą. Juk tai ir yra raktas į sėkmingus, meile grįstus, ilgalaikius santykius.

UAB "Trukmė"

UAB „MAŽEIKIŲ VARDUVA“

Šūkis:

Su Entuziazmu ir asmenine vidine motyvacija siekiame kuo geresnių veiklos rezultatų!!!


Apie įmonę:

Mes mylime savo Įmonę, nes čia galime visapusiškai tobulėti, prisiimti atsakomybę už rezultatus ir su gilia pagarba žvelgti į savo darbą, klientus, bendradarbius bei visuomenę !!!

UAB „MAŽEIKIŲ VARDUVA“

AVON Cosmetics

Šūkis:

AVON – tai grožis, kuriantis prasmę!


Apie įmonę:

Jau beveik 130 metų AVON kompanija visame pasaulyje skleidžia grožį. Kiekvieną dieną mes dirbame tam, kad padėtume moterims ne tik tapti gražesnėmis, bet ir labiau savimi pasitikinčiomis, finansiškai nepriklausomomis. Mums AVON – tai grožis, kuriantis prasmę.

AVON Cosmetics

AB „Klovainių skalda"

Šūkis:

„Jei myli žmogų vadinasi sutinki su juo pasenti" (A. Camus), būtent, mes „beprotiškai, fantastiškai“ mylime savo įmonę, nes mums gera senti kartu!


Apie įmonę:

Darbuotojų kaita?
Pas mus jos nėra.
Mes nemetam kelio,
Dėl jokio takelio.
Pradėję dirbti Klovainių skaldoj,
Nepaliekame jos nei džiaugsme nei bėdoj.
Gera mums dirbti visiems kartu,
Nes esam komanda iki sielos gelmių.
„Nesikankinam mes dėl medalių“,
Bet, patikėkit, kovojam visi iki galo!
Kai vertinamas, gerbiamas įmonėje esi,
Nemylėt jos tu tiesiog negali!

AB „Klovainių skalda"

Aviva Lietuva

Šūkis:

Aš renkuosi geltoną!


Apie įmonę:

Geltona spalva visais laikais ir visose kultūrose buvo siejama su energija, laime, kūrybiškumu, intelektu. Mums šia spalva prasideda kiekvienas rytas ir baigiasi diena: geltonas puodelis, iš kurio gurkšnojame kavą, geltonas parkeris, kuriuo sprendžiame kasdienos uždavinius, geltonas saldainis, kuriuo pavaišiname užėjusį kolegą. Geltona kuprinė, kurią užsidėję išeiname namo... Kad kitą rytą vėl sugrįžtume čia, kur gera dirbti, kur šviečia Aviva saulė, kur daug laimingų veidų. Mes jau pasirinkome geltoną, nes mylime savo Avivą! Rinkis ir tu!

Aviva Lietuva

UAB „SIRAMIS“

Šūkis:

Žalias mašinas vairuojam, ir už Lietuvą skanduojam!!!


Apie įmonę:

Panevėžyje - didžiausi! Mūsų daug ir sumanių, Dirbame vienu ritmu. Dvidešimtmetį gyvuojam, Ir sustoti negalvojam. Darniai sukam darbų ratą, Būna pykčio, būna juoko, Bet mes dirbti gerai mokam. Kai mes suremiam pečius Mūsų niekas nepastums. Po Europą tentai rieda, Nes Siramis vis nemiega Kolektyvas mes darnus, Greitai renkam krovinius. Daug vairuotojų šaunių, Lekia greitkeliu plačiu, Žalią mašiną vairuoja, O vairuodami dainuoja. Bosas džiaugiasi mumis, O kai reikia visada, Gero žodžio nestokoja Ir kaip reikiant motyvuoja. Mylim įmonę Siramis! Mes - Siramis! Mes - geriausi! Mes juk norim dalyvauti! Dalyvavus nugalėti, O toliau ir vėl plušėti!

UAB „SIRAMIS“

UAB „Biuro pasaulis“

Šūkis:

Jau 20 metų mylime ir mylėsime per mėnesius, metus ir amžius...


Apie įmonę:

Myliu, nes ji pirmoji rimta darbovietė, pirmas mano kelio posūkis į darbo didmiestį. Aš užaugau ir subrendau čia puikiu, nepasikuklinsiu. Darbuotojų tobulėjimui nėra ribų, tad toliau kartu augame ir atrandame, einame ir pargriuvę keliamės. O, kad jaučiuosi mylima, tai rodo mano artėjanti jubiliejinė darbo stažo sukaktis, net 10 metu.

UAB „Biuro pasaulis“

AB Giraitės ginkluotės gamykla

Šūkis:

Visi susirenka čia kaip viena šeima, juk tai – Giraitės ginkluotės gamykla.


Apie įmonę:

Mylim darbą, mylim bosą, nesinori sudėt bluostą. Savo pareigas atlikus, galime ilsėtis, augint „bicus“. Įmonę mūs žino ir Rytuos, ir Vakaruos, šventę sau jau galim ruošt. Gerbiam savo kolegas, Grožimės mūs aplinka, Gaminam šovinius mes čia.

AB Giraitės ginkluotės gamykla

UAB „Kauno kooperacijos didmeninė prėkyba“

Šūkis:

Mūsų įmonė pati geriausia ir direktoriai šauniausi!


Apie įmonę:

Mes džiaugiamės dirbdami geriausioje įmonėje. Turime puikią darbo vietą, šaunius vadovus. Mums labai pasisekė dirbti šioje įmonėje. Manau, kad geresnės kompanijos nėra ir nusipelnėme mylimiausios įmonės vardo.

UAB „Kauno kooperacijos didmeninė prėkyba“

Delamode Baltics UAB

Šūkis:

D - dinamiška; E - energinga; L - lojali; A - ambicinga; M - moderni; O - originali; D - darni; E - efektyvi! DE-LA-MO-DE!


Apie įmonę:

Visur ir visada mes norime būti su Delamode, nes čia : Geriausia vieta dirbti; Didžiausia laisvė idėjoms; Patikimiausi bendražygiai; Šauniausias direktorius; Jaukiausias ofisas; Gražiausios merginos ir stipriausi vyrai; Skaniausia kava ir šviežiausi kruasanai; Smagiausi vakarėliai ir didžiausios linksmybės! Bet svarbiausia: DELAMODE MYLI MUS!

Delamode Baltics UAB

Raben Lietuva UAB

Šūkis:

Raben darbuotojai pasiruošę meilę įrodyti visur ir visada!


Apie įmonę:

Kodėl mylime savo įmonę? Hm.. Juk širdžiai neįsakysi!

Raben Lietuva UAB

UAB „Doclogix“

Šūkis:

DocLogix - tai komanda, kurioje jaučiuosi savimi!


Apie įmonę:

Mylime savo įmonę, nes čia jaučiamės laisvi. Mums patinka bendravimo laisvė, laisvas aprangos stilius, galimybė derinti studijas, darbą bei asmeninius interesus ir be jokios abejonės - laisvė kurti. Esame Europoje pripažinto produkto kūrėjai. Kūrybiškai žvelgiame ne tik į kasdienius darbus, bet ir į laisvalaikio pramogas. Doclogix galime būti skirtingi ir veikti išvien kaip komanda. Įsitikinkite patys!

UAB „Doclogix“

UAB „Diginet LT“

Šūkis:

Paskaityk žemiau, suprasi, kad čia pildosi svajonės!


Apie įmonę:

- Nes Tomo šypsena kaip Julia’os Roberts
- Nes Aruodas.lt programuoja vegetaras ir karatistas, o Autogidas.lt programuotojas neturi vairuotojo pažymėjimo
- Nes per 10-tąjį gimtadienį grojo Rondo
- Nes Jonas šoka breiką
- Nes Vaida beveik kasdien ateina su trumpu sijonu (you have to see this!)
- Nes buhalterė pikta ne kasdien, o kompiuterių specialistas beveik niekada nesityčioja iš „lamerių" ir padaro salto
- Nes programuotojai taupo elektros energiją ir nejungia šviesos
- Nes tualete dvigubos durys ir veidrodis iki žemės
- Nes CVbankas.lt lūžta nuo norinčių dirbti „Diginet LT" - Nes per Skelbiu.lt pardavinėjam nemokamai ir su daug žvaigždučių
- Nes kiekviena diena kaip šventė (video)
- Nes indaplovė sugedo ir Darius CH. indus plauna rankomis :D

UAB „Diginet LT“

UAB „ELEKTRIFIKACIJOS PASLAUGOS“

Šūkis:

Mes mylim savo įmonę , nes įmonė tai MES!


Apie įmonę:

Mozaika susideda iš mažų dalelių, o kiekvienas mūsų darbuotojas kaip dalelė didelės mozaikos ir ji vadinasi UAB „ELEKTRIFIKACIJOS PASLAUGOS“. Mes galime ir darome viską: įgyvendiname įvairiausius projektus, sprendžiame sunkiausias užduotis, neatsisakome padėti, nebijome naujų iššūkių ir MUMS tai patinka ! Mokame puikiai leisti laisvalaikį: dalyvaujame krepšinio varžybose, boulingo turnyruose, rengiam sporto šventes darbuotojams ir jų šeimoms, buriuojam, slidinėjam, keliaujam po pasaulį, mokam kepti gardžiausius pyragus ir pas mus kava yra pati skaniausia. Mums smagu dirbti, bendrauti, pramogauti ČIA, visiems kartu. Mes mylime savo įmonę, kurioje yra gerbiamas ir darbuotojas, ir klientas, kur kiekvienas gali pasijausti kaip savo namuose.

UAB „ELEKTRIFIKACIJOS PASLAUGOS“

UAB „AJ Šokoladas“

Šūkis:

Saldžiam tyro šokolado kvapui užgožus akimirkos rūpestį, pradėkim dieną su AJ Šokoladu!


Apie įmonę:

Nuoširdus atsidavimas darbui, kasdieninis profesionalumas, darbdavio ir darbuotojo santykių darna – tai esminiai veiksniai, sąlygojantys pažangumo visuomenėje plėtrą. Kas rytą pasitikdami naujus išbandymus, džiaugiamės galėdami atskleisti savąjį potencialą, išsiveržti iš rutinos vėžių, ugdyti savivertės, sėkmingo bendradarbiavimo pojūčius. Aukščiausios kokybės belgiškas šokoladas, pagamintas su profesionalu kruopštumu ir pateiktas subtilia prabanga alsuojančiose Vilniaus kavinėse atskleidžia poetinę kalbą žmogaus vidiniam pasauliui perteikti... AJ Šokoladas – tai šeimos verslas, palaikantis vertybinį ir estetinį santykį su darbuotojais ir ištikimais klientais.

UAB „AJ Šokoladas“

UAB „BIOK laboratorija“

Šūkis:

Mylime "BIOK laboratoriją" ir tuo neabejojame!


Apie įmonę:

AŠ MYLIU SAVO ĮMONĘ“ – į šių žodžių junginį telpa tiek daug dalykų, tiesa? Mes suprantame, kad meilė susideda iš mažų (o gal – didelių? :) ) detalių ir smulkmenų, kurios susijungdamos ir skatina meilę „BIOK laboratorijai“. Sakome, jog MEILĖ turi būti abipusė – tik tuomet pasiekiami geriausi siektini rezultatai (ne tik kaip įmonės, bet ir asmeniniai). Abipusė reiškia, kad visi sutartinai laikomės tam tikrų taisyklių, iš kurių ir susideda meilė savo įmonei. Apie ką mes kalbame, paklausite? Ogi apie VERTYBES. „BIOK laboratorijoje“ gyvena 4 vertybės, kurių dėka mes visi žiūrime „viena kryptimi“ (kaip įsimylėjeliai – sako, turi žiūrėti ne vienas į kitą, o abu ta pačia krytpimi :) ). Mūsų vertybės yra: 1. BENDRADARBIAVIMAS. Be šios vertybės neįsivaizduojame savo kasdienybės. Mes tiesiog nežinome kito kelio dirbti ir siekti tikslų, kaip tik tai veikdami KARTU! Strategijos, užduotys, kasdieniai rūpesčiai ir malonumai – tai liečia mus VISUS, todėl kiekvieną dieną įrodome, kad tik VISI KARTU mes galime pasiekti daugiau! 2. KOKYBĖ VISOSE GRANDYSE. Visuomet jaučiame didelę atsakomybę, nes kuriame VISAI LIETUVAI. Atsakomybę ir už save, ir už tai, ką atliekame. Šis jausmas neapleidžia mūsų nė dienos, tad mus nuolat lydi TOBULĖJIMAS, pradedant gamybos aparatais ir baigiant asmenybėmis. Visuomet siekiame geriausio! 3. PAGARBA. Tai – geri santykiai ir atmosfera darbe. Tikime, kad jie – svarbūs faktoriai, lemiantys darbuotojo savijautą darbe. Užėję į bet kurį „BIOK laboratorijos“ kabinetą pamatysite šypseną, išgirsite juoką ar siūlymą išgerti skanios kakavos :) Tai vertybė, be kurios mes tikrai negalime gyventi :) 4. AISTRA DARBUI. Mūsų išskirtinumas – AISTRA, kurią jaučiame kasdien, būdami svarbiausia „BIOK laboratorijos“ dalimi! Žinote, kaip visi svajoja dirbti darbą, teikiantį MALONUMĄ? Taip yra pas mus – čia mes TIKIME TUO, KĄ DAROME ir, svarbiausia, veikiame kūrybiškai. Nors ir mažos pergalės – mums didelis DŽIAUGSMAS, skatinantis POZITYVUMĄ kiekviename iš mūsų! Daugiau nei 50 žmonių kolektyvas tikrai nestokoja MEILĖS nei sau, nei MYLIMIAUSIAI ĮMONEI – „BIOK laboratorijai“ !!!

UAB „BIOK laboratorija“

L dydžio įmonės (dirba 250-999 darbuotojai)


FL Technics

Šūkis:

Mylime savo įmonę, nes čia vietą ras kiekvienas padangių vaikis


Apie įmonę:

Nuo brolių Wright‘ų svajonės iki milijono pasaulio žmonių kasdienybės – padangės visuomet žavėjo ir traukė kiekvieną. Mūsų „FL Technics“ yra geriausias neblėstančios aviacijos magijos pavyzdys, kur vietą sau randa visi. Nuo jauniausių aviatorių-svajoklių iki pirmųjų Lietuvos istorijoje aviacijos vilkų. Mums malonu, jog mūsų įmonė niekuomet nesustoja mūsų džiuginti, jog iš kartos į kartą perduodamos vertybės sustiprina mus ir leidžia mums augti bei tobulėti. Mes mylime savo „FL Technics“, nes aviacijos žavesys čia neišblėsta.

FL Technics

UAB ,,Transcom Worldwide Vilnius"

Šūkis:

Mes mylim Transcom, nes čia kasdien kolegos pasitinka su šypsena!


Apie įmonę:

Transcom daugeliui iš mūsų yra pirmasis darbdavys ir darbuotojai šią vietą rinkosi, ne dėl turimos patirties, o dėl noro išmokti. Čia vertina mūsų pastangas ir iniciatyvą bei suteikia erdvę ir galimybes tobulėti.

UAB ,,Transcom Worldwide Vilnius"

AB „Umega“

Šūkis:

Mes mylime tai ką darome !!!


Apie įmonę:

Mums - suteikta galimybė imtis veiklos, kuri mums patinka. Mes - mėgaujamės dalindamiesi patirtimi. Mes - mokome ir palaikome vieni kitus. Mes - esame VIENINGA KOMANDA! Mes mylime UMEGA, nes mes dirbame aplinkoje, kurioje tobulėjimas yra neišvengiamas!

AB „Umega“

AB Vilniaus Baldai

Šūkis:

Mylime Vilniaus Baldus už norą būti geriausiais, už darnų kolektyvą bei laisvą, atsakingą ir kūrybingą aplinką!


Apie įmonę:

Akcinė bendrovė „Vilniaus baldai“ – puoselėjanti senas tradicijas, taikanti modernias technologijas ir stabiliai bei nuosekliai auganti baldų gamybos bendrovė. Kodėl mylime Vilniaus Baldus? Nes kiekvienas darbuotojas yra mylimas bei vertinamas. Noras būti geriausiais padeda siekti užsibrėžtų tikslų bei tęsti ilgametes įmonės tradicijas. Sąžiningumas, profesionalumas, darnus kolektyvas , laisva, atsakinga ir kūrybinga aplinka yra mūsų raktas į sėkmę!

AB Vilniaus Baldai

Statoil Fuel & Retail Lietuva

Šūkis:

Didžiuojamės tuo, ką darome!


Apie įmonę:

Į darbą mes einame ne dėl to, kad reikia, bet dėl to, kad norime, nes čia vyrauja teigiama atmosfera, darbuotojai yra ne tik kolegos, bet ir draugai. Tiek degalinėse, tiek biure esame viena didelė šeima. Statoil - mūsų antrieji namai.

Statoil Fuel & Retail Lietuva

AB Šiaulių bankas

Šūkis:

Mūsų stiprybė – mūsų šaknyse!


Apie įmonę:

Čia drauge sėjame. Kartu puoselėjame išdygusius daigus. Paskui visi džiaugiamės savo stipriašakniais, puikiai vešančiais medžiais. Mums akivaizdu: be meilės čia – niekaip, iš meilės – gražiausi vaizdai!

AB Šiaulių bankas

Atea

Šūkis:

Atea - The Place to Be!


Apie įmonę:

ATEA myli savo darbuotojus. Mes mylim ATEA, nes čia visi darbuotojai yra asmenybės; nes čia saviraiškai nėra ribų; nes čia kiekvieną penktadienio rytą mes kepam ir vaišinam vieni kitus pyragais ir tortais; nes čia mes sportuojam ir leidžiam laiką drauge; nes čia mums gera būti. Mes mylim Atea, nes čia yra "The Place to Be" (#TP2B).

Atea

UAB „Omnitel"

Šūkis:

„Omnitel" - purple love!


Apie įmonę:

Kai prieš dvidešimt metų Lietuvoje pirmą kartą suskambo mobilusis telefonas, mes atidarėme vartus į naują pasaulį. Nuo to laiko tas jausmas apima vėl ir vėl. Ar įsivaizduojate, ką reiškia dirbti bendrovėje, kuri nuolat yra žingsniu priekyje? Kurioje nuolat varstomos atradimų durys? Kiekvieną dieną mes kuriame aplinką, kurioje vieną dieną įvyksta stebuklas – mes pirštų galiukais paliečiame ateitį ir ji, tarsi išmaniojo telefono ekranas, ima keistis. Puikus jausmas, kuriuo mes dalijamės su visais savo klientais.

UAB „Omnitel"

UAB „Medicinos bankas“

Šūkis:

Medicinos bankas - Jūsų ir mūsų sėkmės bankas!


Apie įmonę:

Malonu dirbti, nes visi siekiame bendro tikslo, esame vertinami vadovybės ir klientų. Nors darbuotojai išsimėtę po visą Lietuvą, jaučiamės tarsi didelė šeima ir su šypsena pradedame kiekvieną dieną.

UAB „Medicinos bankas“

UAB „Švaros broliai“

Šūkis:

Jūsų ir mūsų sėkmės atspindys!


Apie įmonę:

Džiaugiamės būdami komandoje ir tikime, jog pradinės kiekvieno žmogaus ar kompanijos sėkmės sąlygos yra švara ir tvarkinga aplinka. Sėkmingą savo klientų kasdienybę užtikriname teikdami kokybiškas švaros paslaugas. Mylime savo įmonę, nes turime profesionalius vadovus, draugišką komandą ir reiklius klientus. Visa tai - UAB "Švaros broliai"!

UAB „Švaros broliai“

NARBUTAS įmonių grupė

Šūkis:

Namai, kuriuose gyvena draugystė, darbas, vienybė ir šiluma.


Apie įmonę:

Narbutas – tai mes, mes - tai Narbutas. Džiaugiamės ir didžiuojamės nuostabiais kolegomis, vidine atmosfera ir bendrais pasiekimais, tad galime drąsiai sakyti - mums gera kartu!

NARBUTAS įmonių grupė

UAB „Juodeliai"

Šūkis:

Nes be meilės pasaulis nesisuka!


Apie įmonę:

Ar galima darbą dirbti be meilės? Mes to neįsivaizduojam! Čia geriausia darbinė aplinka. Čia linksmiausi kolegos. Čia viskas sukasi greičiau nei žemė. Čia šypsomės dažniau nei visi lietuviai kartu sudėjus. Ar žinot kodėl? Nes tai kuriam mes - UAB „Juodeliai" žmonės. Nes mes turim norą ir galimybes. Mes tuo naudojamės! Užsuk ir pats pajausk http://www.juodeliai.com/lt

UAB „Juodeliai"

AB „Balticsofa”

Šūkis:

Už energiją, dėmesį, galimybes ir iššūkius


Apie įmonę:

Mūsų įmonei jau virš 100 metų. Per šį amžių keitėsi mūsų pavadinimas, logotipai, žmonių skaičius, vadovai, technologijos. Tačiau kaip tikras lietuviškas ąžuolas augome, stiprėjome, tobulėjome. Mūsų įmonė labai gyvybinga. Mylime ją už suteiktas galimybes, ypatingą atmosferą ir ypatingus žmones, kurie dirba čia.

AB „Balticsofa”

UAB „Storebrand Baltic“

Šūkis:

Mes mylim Storebrand'ą, nes Storebrand'as myli mus :)


Apie įmonę:

Tai skandinaviška įmonė, kurios kolektyvas draugiškas ir jaunas, todėl ir pačios bendrovės darbo kultūra – energinga, atvira, orientuota į kiekvieną čia dirbantį žmogų, suteikianti sąlygas ne tik nuolatiniam profesiniam, bet ir asmeniniam tobulėjimui. Čia kasdien puoselėjamos skandinaviškos tradicijos, dėl kurių skandinavai laikomi vienais laimingiausių darbuotojų Europoje.

UAB „Storebrand Baltic“

CSC Baltic

Šūkis:

We appreciate CSC because our team gets an opportunity to work with people from the entire world, travel, get to know other cultures and have the most interesting experiences every day. CSC is definitely the best place to work!


Apie įmonę:

CSC komanda turi galimybę dirbti su žmonėmis iš viso pasaulio, keliauti, pažinti kitas kultūras bei pasisemti naujų įspūdžių kiekvieną dieną. CSC yra neabejotinai pati geriausia darbovietė!

CSC Baltic

Alna Group

Šūkis:

Ši daina tegul būna mūsų meilės įrodymas. Jei reikės policijai duosim parodymus!


Apie įmonę:

Dirbame Alnoj, „kietam“ kolektyve, Apsakyti negalim, kaip šią įmonę mylim, Bandėm piešti ir šokti, bet tai nėra lengva, Nes tos meilės, to jausmo nutapyt neužtenka.

Alna Group

ACMĖ GRUPĖ

Šūkis:

Nes čia geriausia vieta dirbti!


Apie įmonę:

MES MYLIME ACME įmonių grupę, nes čia MES vieni kitais PASITIKIME, MES kartu KLYSTAME, MES esame TIKRI, MES ASTIPRAŠOME, duodame galimybę pasitaisyti, MES LINKSMINAMĖS, APSIKABINAME, MES ATLEIDŽIAME, esame GARSŪS, MES KANTRŪS, esame ATVIRI ir PAPRASTI. Taip mes gyvename kasdieną. ACME įmonių grupė – tai ne šiaip darbo vieta, tai požiūris ir vertybės!

ACMĖ GRUPĖ

UAB „KELPROJEKTAS”

Šūkis:

Mes mylime savo įmonę, nes įmonė myli mus !


Apie įmonę:

Mes mylime savo įmonę, nes įmonė myli mus! Kas rytą skubame į darbą kaip į šventę - pasipuošę šypsena ir su daina:) Kasdien kartu dirbame, siekiame bendrų tikslų, mokomes, tobulėjame bei pramogaujame. Čia esame laimingi, nes tik čia mylimiausia komanda mylimiausioje įmonėje!

UAB „KELPROJEKTAS”

UAB IMPULS LTU

Šūkis:

Nes negaliu mums neegzistuoja!


Apie įmonę:

Mes tikrai mylim Impuls! Tai sakome drąsiai ir užtikrintai! Esame veržlūs, stiprūs, aktyvūs, mylintys gyvenimą ir sveiką gyvenseną. Nebijome keistis, tobulėti ir stengiamės, kad mūsų klientai gautų kuo daugiau pozityvumo, būtų energingi! Impuls – tai sveikas gyvenimo įprotis, kai kartą paragavęs, negali sustoti!

UAB IMPULS LTU

UAB „ENERSTENOS GRUPĖ“

Šūkis:

Nes šeimą gali sudaryti ir 300 narių! :)


Apie įmonę:

...nes kitaip neįmanoma! Dirbame mėgiamą darbą įmonėje, kuriai svarbu kaip mes jaučiamės, ko mes norime, ko siekiame ir JI padeda visa tai įgyvendinti, nes MYLI savo darbuotojus! O mes MYLIME savo ENERSTENĄ - abipusė meilė, kas gali būti geriau :) !!!? Už mūsų širdis karštesnės tik ENERSTENOS katilinės!

UAB „ENERSTENOS GRUPĖ“

Go group, UAB

Šūkis:

Jaučiamės čia laisvai ir užtikrintai!


Apie įmonę:

Mes MYLIME savo įmonę, jaučiamės čia laisvai ir užtikrintai! Esame nuostabūs, priimame savo trūkumus ir gerbiame savo privalumus. Palaikome vienas kitą bet kokioje situacijoje. Kai esame KARTU mes - stipri KOMANDA, žinanti ir galinti patenkinti klientų poreikius ir viršyti jų lūkesčius. Dirbdami komandoje laikomės įmonės nuostatų ir vertybių – kartu mokomės, tobulėjame, priimame iššūkius ir siekiame įmonės tikslų. MYLIME savo darbą ir savo klientus, KURIAME lengvesnį gyvenimą partneriams ir sau. Juk savo darbą mylintys darbuotojai – vienas svarbiausių ir pagrindinių verslo sėkmės rodiklių! Esame cargoGO grupės nariai ir tuo didžiuojamės!

Go group, UAB

AB „Citadele“ bankas

Šūkis:

Mums gera augti kartu su „Citadele“ banku ir įkvėpti augti kitus.


Apie įmonę:

Kiekviena įmonė pirmiausia yra KOMANDA, todėl PAGARBA KOLEGAI ir KOMANDINIS DARBAS mums yra vienos didžiausių vertybių, kuriančių meilę organizacijai, kurioje dirbame. MES MYLIME "CITADELE" BANKĄ, NES: - kartu mes esame jėga, - kartu mes galime kurti pažangius ir unikalius sprendimus savo klientams, - kartu mes galime įveikti kliūtis, - kartu mes galime augti ir įkvėpti augti kitus. Mes didžiuojamės būdami tarptautinės „Citadele“ komandos dalimi. Šiemet „Citadele“ bankas švenčia 5 metų gimtadienį. Mes sveikiname banką ir kiekvieną darbo dieną čia ateiname lyg į geriausio draugo gimtadienį! :)

AB „Citadele“ bankas

XL dydžio įmonės (dirba 1000 ir daugiau darbuotojų)


Lietuvos geležinkeliai

Šūkis:

Gera mylėti įmonę, kuri myli Jus!


Apie įmonę:

Mes mylime savo įmonę, nes tik nuo mūsų pačių priklauso mūsų įmonės veiklos sėkmė, tinkamas projektų įgyvendinimas, pasiekimai ir rezultatai. Ji suteikia galimybę dirbti ten, kur kolektyvas draugiškas, geba susitelkti, koncentruotis į galutinį tikslą, moka ne tik reikiamu momentu išnaudoti asmeninius privalumus, bet ir dirbti komandoje siekiant bendro rezultato. Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 10300 darbuotojų ir ji yra tokia, kurioje atrasime visų įmanomų profesijų atstovų. Jei kasdieną susipažintume su nauju savo kolega, tai susipažinti su visais darbuotojais užtruktų 28 metus. Kaip galime nemylėti įmonės, kuri kasdieną dovanoja tokį pažinimo džiaugsmą. Didžiuojamės savo įmone, nes ji duoda didelės naudos ne tik valstybei, bet ir kiekvienam žmogui. Kaip gali nemylėti įmonės, jei kasdien galime padėti kitiems žmonėms pasiekti jų mylimą darbą, vaikams mokyklą, studentams universitetus, o mylimiesiems simpatijas. Juk kartais ne tik dideli, o patys paprasčiausi dalykai suteikia didžiausią džiaugsmą.

Lietuvos geležinkeliai

UAB "Girteka Logistics"

Šūkis:

Šypsena ir žodelis "Labas" mane pasveikina bent 50 kartų per dieną!


Apie įmonę:

Mylime savo įmonę, kadangi kiekvieną dieną mes – 7100 darbuotojų – puoselėjame, statome, kuriame, vystome, įgyvendiname ir stengiamės jos labui. Kiekvieną dieną ji - suteikia mums žinių, motyvacijos, naujų pažinčių, draugų, kompetencijos bei stumia mus koja kojon drąsiai kartu žengti į priekį. Dirbdami kartu mes sukūrėme nuostabias tradicijas ir modernias darbo vietas, organizuojame šauniausius renginius, subūrėme stiprią profesionalų komandą! Kad būtume mylimi, pirmiausia turime mylėti, būtent, dėl šios priežasties esame ten, kur ir turime būti – nuolat auganti ir tobulėjanti įmonių grupė – mylime įmonę, o ji myli mus! P.S Video klipas buvo sukurtas pačių darbuotojų iniciatyva ir pastangomis. Ypatinga padėka už jį – pagrindiniam režisieriui Robertui!

UAB "Girteka Logistics"

AB Lietuvos paštas

Šūkis:

Mes mylime įmonę, kurioje galime augti ir tobulėti!


Apie įmonę:

Mes keičiamės, siekdami tapti tokiu partneriu, kurio labiausiai reikia Jums. Mes tampame veržlesni, greitesni, modernesni ir patikimesni. Tampame aukščiausio lygio profesionalais, nes Lietuvos paštas - vieta, kurioje gera augti ir tobulėti. Mes - pasiruošę Jus maloniai nustebinti ir visada išlikti arčiausiai Jūsų!

AB Lietuvos paštas

UAB „RIMI Lietuva“

Šūkis:

Mes mylim RIMI, nes RIMI myli mus.


Apie įmonę:

Mes, RIMI darbuotojai, mylime RIMI, nes mus sieja amžinos vertybės: VERSLUMAS, PAPRASTUMAS, ĮSIPAREIGOJIMAS. ĮSIPAREIGOJIMAS pirkėjams, kolegoms, įmonei mums padeda dirbti vieningai judant bendrų tikslų įgyvendinimo link. Esame PAPRASTI, siekdami lengviau suprasti vieni kitus, įsiklausyti, susikalbėti - žvilgsnis pro PAPRASTUMO prizmę mums padeda dirbti efektyviau. O ĮSIPAREIGOJIMAS ir PAPRASTUMAS – būtina sąlyga VERSLUMUI. Mes alsuojame idėjomis. Mes dalinamės. Mus vienija dideli tikslai ir meilė maistui. Mums gera augti ir tobulėti kartu. Mes mylim RIMI, nes RIMI myli mus.

UAB „RIMI Lietuva“

AB LESTO

Šūkis:

Mes esame atsakingi, dirbame išvien ir siekiame geriausio rezultato!


Apie įmonę:

Esame be galo laimingi, kad dirbame tokioje puikioje įmonėje, kurioje supa nuoširdus, linksmas, draugiškas ir visada palaikantis kolektyvas. Visi tikrai yra lyg viena didelė šeima. Kartu dirbame, sprendžiame problemas, padedame vieni kitiems. Būtent dėl to į darbą kasdien einame su šypsena ir su tokia pačia šypsena po darbo grįžtame namo. Džiaugiamės, kad dirbame AB LESTO !

AB LESTO

UAB „Ekskomisarų biuras“

Šūkis:

KAIP MEILĖJE TAIP IR DARBE - VISADA KARTU!


Apie įmonę:

Už kiekvieną išgirstą gerą žodį, motyvuojantį paskatinimą su dideliu pasididžiavimu dėkojame savo įmonei, kuri daro mus stipresniais ir leidžia džiaugtis bei dalintis savo patirtomis emocijomis drauge. Ilgametės tradicijos, gyvybės draudimas darbuotojams, premijos, apdovanojimai, geriausiųjų rinkimai - turbūt ant pirštų nesuskaičiuojami laimėjimai, kurie skatina žengti koja kojon kartu, dėl šių priežasčių esame viena didžiausių saugos tarnybų, kuri per 20 savo veiklos metų stipriai išsiplėtė ir subūrė didesnę nei pusantro tūkstančio profesionalų komandą. Mylime savo įmonę, didžiuojamės ir esame LAIMINGI, kad kiekviena akimirka praleista kartu yra kaip beribiai kilometrai nuo saulės iki mėnulio, nuo Volgos iki Misisipės krantų!

UAB „Ekskomisarų biuras“

One Size įmonės (Všį ir biudžetinės įstaigos)


Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Šūkis:

Nes JIS išmokė mus GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.


Apie įmonę:

Mūsų įmonė - Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Tai biudžetinė įstaiga įgyvendinanti policijos uždavinius, tikslus ir vykdanti jai pavestas funkcijas. Mes, policijos pareigūnai, kiekvieną rytą į darbą einame pasirengę padėti žmogui, patarti, kaip netapti nusikaltimo auka, užtikrinti viešąją tvarką, rūpintis visuomenės ir asmens saugumu. Profesiniame kelyje vadovaujamės šūkiu – GINTI. SAUGOTI. PADĖTI. Policijos pareigūno profesijos pasirinkimui įtakos turėjo begalinis noras padėti paprastam žmogui. Esam dėkingi savo įmonei, Kauno apskrities vyriausiajam policijos komisariatui už galimybę įgyvendinti savo svajones – siekti teisingumo, mylėti tėvynę ir padėti jos žmonėms. Ir te padeda mums dievas neparklupti sunkiame kelyje ginant – ŽMOGŲ, ŠEIMĄ IR VISUOMENĘ.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

VšĮ „Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba“

Šūkis:

Esame mylimi, todėl spinduliuojame meile kitiems !


Apie įmonę:

Mylime Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybą, nes ji padeda mums pasijausti reikalingais kiekvieną dieną ir įvertintais už pagalbą, bei rūpestį. Jaučiamės superherojais, kurie klientams – žemdirbiams suteikia saugumą, tvirtą užnugarį ir padeda užaugti net patiems mažiausiems. Esame atsakingi ir išsprendžiame sudėtingiausias užduotis, padedame rasti sprendimus ir pasiekti tikslus. Vienybė ir jėga - mūsų kolegos, kurie nuolat didina bendrumo ir atsakomybės jausmą. Mes esame reikalingi, mylimi ir spinduliuojame meile kitiems.

VšĮ „Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba“

VšĮ "Vaikystės delnuose"

Šūkis:

Mylime mūsų įmonę, nes VšĮ „Vaikystės delnuose“ – gera būti savimi!


Apie įmonę:

VšĮ „Vaikystės delnuose“ kiekviena savaitės diena prasideda su džiugesiu. Kas rytą atvira širdimi sutinkame kiekvieną mūsų įstaigą lankantį mažylį. „Vaikystės delnuose“ supasi mažos ir didelės svajonės, troškimai, idėjos ir sumanymai. Čia skamba patys brangiausi žodžiai: mylėk, auk, kurk, veik. Tai – pirmoji įstaiga, jau skaičiuojanti antrus veiklos metus, teikianti privataus darželio paslaugas Žemaitijos sostinėje, Telšiuose. Džiaugiamės ir didžiuojamės nuoširdžiu tėvelių, bendruomenės ir vietos valdžios rūpestingumu ir dėmesiu. Tik čia, VšĮ „Vaikystės delnuose“, kiekviena diena – kupina naujų atradimų! Mylime mūsų įmonę, nes VšĮ „Vaikystės delnuose“ – gera būti savimi!

VšĮ "Vaikystės delnuose"

Komisija:

Valdas Sutkus

Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas

Arijus Katauskas

UAB „Nova Media“ vyresnysis partneris

Ričardas Baltaduonis

Naujienų portalo lrytas.lt direktorius

Laura Duksaitė - Iškauskienė

Master Class Lietuva partnerė, Lietuvos verslo konfederacijos žmogiškųjų išteklių komisijos pirmininkė

Paulius Avižinis

Organizacijų vystymo centro direktorius ir konsultantas

Jūratė Butinavičienė

Personalo valdymo profesionalų asociacijos direktorė

Konkurso sąlygos:

- Nuo rugsėjo 23 d. iki spalio 7 d. portale lrytas.lt visuotiniu balsavimu išrenkama 30 kūrybiškiausiai meilę pristačiusių įmonių (po 5 kiekvienoje kategorijoje)

- Pasibaigus visuotiniam balsavimui Komisija paprasta balsų dauguma išrenka šešias mylimiausias 2015 m. įmones - po vieną kiekvienoje kategorijoje.

- Konkurso „Aš myliu savo įmonę“ tikslas – išrinkti ir apdovanoti darbuotojų komandas, sukūrusias išskirtinį prisipažinimą meilėje savo įmonei.

- Konkursą organizuoja Lietuvos verslo konfederacija. Konkurso partneriai: ryšių su visuomene agentūra „Nova Media“, naujienų portalas lrytas.lt, UAB „Webey“, UAB „Imago“.

- Pristatymai vertinami pagal šiuos kriterijus: originalumas (originali, išskirtinė Pristatymo idėja arba išraiškos priemonės), darbuotojų įsitraukimas (savo jausmus įmonei išreiškia ir prisistatymus kuria patys įmonės darbuotojai), įtaigumas (nuoširdi, įtikinama Pristatymo idėja arba išraiškos priemonės).

- Nuo 2015 m. gegužės 18 d. iki rugsėjo 23 d. įmonės gali registruotis ir talpinti savo Prisistatymus portale www.lrytas.lt.

- Pristatymo medžiaga turi būti parengta elektroniniu formatu. Galimos formos: ne daugiau nei 4 nuotraukos ar fotomontažai (jpg, png formatais, ne didesnės nei 2MB), ne ilgesni nei 2 min. trukmės filmai (nuoroda vimeo.com arba youtube.com sistemoje).

- Kartu su Pristatymo turiniu turi būti atsiunčiama: įmonės logotipas, pilnas įmonės pavadinimas, įmonės darbuotojų skaičius, įmonės adresas, kontaktinio žmogaus duomenys.

- Pasibaigus visuotiniam balsavimui Komisija iš daugiausiai balsų surinkusių įmonių išrenka šešias mylimiausias 2015 m. įmones - po vieną kiekvienoje kategorijoje.

- Visi darbuotojų parengti Pristatymai bus publikuojami portale lrytas.lt.

Naujienos apie mylimiausias įmonesportale lrytas.lt