Išbandėme ir įvertinome

Jūsų dėmesiui, vienoje vietoje – išsamios karščiausių ir įdomiausių IT gaminių apžvalgos.

Žiauru – paskandinome „Samsung Galaxy S7 Edge“... du kartus

Kai bandai telefoną, kurį labai sunkiai įpirktum, tai jau šiek tiek erzina ir kelia didžiulį norą aptikti kažkokių trūkumų. Tačiau pakanka su „Galaxy S7“ padaryti porą nuotraukų ir bet kokia kritika paskęsta susižavėjimo šūksniuose. Tik štai geriausiai fotografuojantis mūsų bandytas telefonas ir pats paskendo, kai testavome jo atsparumą vandeniui. Kaip tai atsitiko ir kodėl vis tiek jį labiau norisi pirkti, negu ant jo pykti?

Kaip mes nužudėme „Samsung Galaxy S7 Edge“

Palyginome: naujasis „Samsung Galaxy A5“ ar „Oneplus X“?

Pirma mintis, kuri šovė paėmus į rankas antrosios kartos „Samsung Galaxy A5“: „Kur aš jį mačiau?“ Stiklo ir metalo dizainas labiausiai primena „Samsung“ flagmanus. Tačiau yra kitas labai panašios išvaizdos ir klasės telefonas. Savaitę bandę abu pamėginome išsiaiškinti, kurį jų labiau norėtume pasilikti kišenėje – naująjį „Galaxy A5“ ar „Oneplus X“.

„Galaxy A5“ ir „Oneplus X“ susipjovė: kuris geresnis?

Kaip telefoną pavertėme kompiuteriu – išbandymai su „Lumia 950“

Jokios klaidos antraštėje nėra – savaitė su naujausiu „Microsoft“ telefonu virto išbandymu ir man, ir telefonui. Ar, įgijęs unikalią galią virsti kompiuteriu, telefonas neprarado kažko dar reikalingesnio? Ar „Windows 10“ pagydė mobiliuosius „Microsoft“ telefonus nuo juos kankinusių chroniškų ligų? Kodėl po trijų dienų neapsikentęs numečiau „Lumia 950“ į kampą? Ir kodėl po paros paėmęs vėl juo džiaugiausi? Atsakymai – čia.

Kaip telefoną pavertėme kompiuteriu – išbandymai su „Lumia 950“

Išbandėme: „Samsung Gear S2“ – kur veža ratas ant riešo?

Išmanieji laikrodžiai – lyg kažkoks technologijų gamintojų Sizifo akmuo. Ridena jie, ridena jį pas pirkėją, o tas žiūri į naujovę lyg į musių lervų salotas ir perka nebent prispirtas nenumaldomo poreikio būti madingas. Gal todėl „Samsung“ ir aprūpino naujausią savo laikrodį besisukančiu aplink ciferblatą valdymo ratu – kad ridenti būtų lengviau. O jei be juokų – savaitę panešiojęs įsitikinau, kad tai kaip reta funkcionalus ir patogus laikrodukas. Tik štai naudos iš jo man – kaip iš gesintuvo baseine.

Mūsų rankose – „iPad Pro“: ar tai jau planšetės laidotuvės?

„Nulaužei kompiuterio ekraną?“ – aptikęs mane, žaidžiantį su naujausiu „Apple“ šedevru, paklausė užsukęs draugas. Būsiu sąžiningas, per tas keturias dienas mano rankos „iPad Pro“ laikė ne tiek jau ir ilgai – daugiausia laiko jis praleido ant stalo. Taip, šis daikčiukas veikia, groja ir rodo puikiai – pristatydamas gerąsias „iPad Pro“ savybes Timas Cookas kalbėjo beveik tiesą. Taigi, kodėl aš jo nepirkčiau, kam jį įsigyti rekomenduočiau ir ką vis dėlto pamelavo T.Cookas?

A. Lukošius pagrojo „iPad Pro“: ar tai jau planšetės laidotuvės?

„LG Nexus 5X“ apžvalga: kaip sugadinti tai, kas tobula?

Liaudies išmintis byloja: netaisyk to, kas nesugedę. Kompanijos LG telefonui „Nexus 5X“ teko nelengva užduotis: pranokti geriausią vidutinės kainų kategorijos „Android“ įrenginį. Taip buvo tituluojamas prieš dvejus metus išleistas mažesnysis jo brolis „LG Nexus 5“. Dvi savaites aiškinausi, ar jam tai pavyko.

„Dell“ kompiuteris su 4K ekranu: ponis šieno vežimą tempia

Asmeninių kompiuterių pardavimams mažėjant, gamintojai pirkėjus ima vilioti visokiomis gudrybėmis ir įmantrybėmis. Ne išimtis ir „Dell“: neseniai prekyboje pasirodęs jos nešiojamasis kompiuteris „Inspiron 7548“ išsyk patraukia dėmesį įspūdingu 4K raiškos ekranu, kuris dar ir liečiamas. Bet mano piniginės šis gražuolis nepravertų.

Kompiuteris, kuris sužavės ir tavo žmoną, – mėnuo su „Revo One“

Ar įmanoma šiais laikais žmogų nustebinti, nudžiuginti, sužavėti ir pamaloninti parodžius jam kompiuterį? Ar gali toks įprastas darbo įrankis tapti kambario puošmena ir visų namų pramogų centru? Laikant delne iš įtartinai mažos dėžutės išpakuotą namų pramogoms skirtą ACER kompiuterį „Revo One RL85“ sunku patikėti, kad tai ne kokia nors egzotiška šiuolaikinio interjero puošmena, kad ši „sniego gniūžtė“ sugebės į save sutalpinti visas šeimos pramogas ir dargi bus pakankamai galinga, kad jų nepaverstų kančia. Tiesa, buvo ir kančių…

Išbandėme „Coolpad Porto“: ne turtuoliai irgi gali džiaugtis!

Pirmo žvilgsnio pakanka, kad suprastum, jog telefonas atrodo prabangiai. Galėčiau nė kiek nemeluodamas šią apžvalgą pavadinti „Dovanoto arklio dantys“, arba „Pirmasis išmanusis ir iškart „Coolpad“. Nes pusę bandymo laiko skyriau stebėjimams, kaip su juo susitvarkys žmogus, niekada nečiupinėjęs išmaniojo. O kaina ir išvaizda paverčia šį telefoną tinkamu pretendentu į garbingą vietą po lietuvio Kalėdų eglute. Taigi liko išsiaiškinti, į kokius kompromisus teko leistis gamintojams, kad tokį grožį mums pasiūlytų taip nebrangiai.

„Galaxy S6 edge+“ apžvalga: pasiimkite nosinę

Dar neteko bandyti produkto, kurio nerasčiau kaip sukritikuoti. Ne išimtis ir naujasis „Samsung“ pasididžiavimas „Galaxy S6 edge+“. Visgi šįkart apžvalgoje neapsieisiu be liaupsių ir pagyrimų, tad pasiimkite nosinę ir stiklinę vandens – kad turėtumėte kuo nusivalyti (dėl pavydo) varvančias seiles ir kompensuotumėte skysčių trūkumą.

Kišenėje „Marshall“ – daugiau pažado, negu telefono

Teisybės dėlei iškart prisipažinsiu – kai gavome išbandyti naująjį telefoną „Marshall London“, mus įspėjo, kad tai dar ne parduoti skirta versija, kad telefono programinė įranga kol kas naujinama, tad gali būti problemų. Problemų buvo, tačiau grąžindamas liūdnai šypsojausi ne dėl jų. Tiesiog labai norėjau, kad šis telefonas mane sužavėtų, o jis tik grojo gitara…

Testavome „LG G4“ – kuo geras telefonas be jokių staigmenų

Taip, šių metų kompanijos „LG“ flagmanas turi odinę nugarėlę, įspūdingos raiškos ekraną, puikią bateriją ir dar daugiau galinčią kamerą. Tačiau naudojęsis juo kiaurą parą dvi savaites, taip ir neaptikau jokios staigmenos. Vieną vertus, tai nuobodoka – nenustebino. Kitą vertus, tai šaunu – įsigyto daikto pateikiamos staigmenos dažniausiai būna nemalonios. Tad ko vis dėlto telefone daugiau – patogumo ar nuobodulio?

„Sony Walkman“ raganystė – išgirdau nesuprastos muzikos spalvas

Vartant rankose aukštos raiškos muzikos grotuvą „Sony NW-ZX2“ neapleidžia mintis, kad kažkas keistai pajuokavo. Lyg ir telefonas, bet neskambina, lyg ir skirtas kišenei, bet sveria tiek, kad seniausia „Nokia“ pasijustų pūkeliu. Kainuoja gerokai per 1000 eurų, o viduje lėtai sukasi senstelėjusi „Android“ operacinė sistema. Tad kodėl, kai prijungi ausines, norisi užsimerkti ir nemiegoti nors visą amžinybę?

Mėnuo su „Pebble“ – pirmasis laikrodis, kurio išmanumas veikia

Gerokai vėluodamas, bet Lietuvą pagaliau pasiekė ir vienas įdomiausių pasaulyje išmaniųjų laikrodžių „Pebble“. Mėnesį nešioję pirmosios kartos modelį neteigsime, kad jis priaugo prie riešo ar yra pats išmaniausias laikrodis rinkoje. Tačiau garantuojame, kad jo išmanumą bent jau galima išnaudoti, o ant riešo jis išbuvo ilgiausiai iš visų, kuriuos teko bandyti. Ir štai kodėl.

„LG Flex 2“: telefonas, padėsiantis išsirinkti idealų užpakalį

Pirmas pastebėjimas – kiek jį iš kišenės viešose vietose betraukiau, žmonės keistai išlenktu telefonu nesistebėjo. Antras pastebėjimas – keli, kurie vis dėlto nutarė pakomentuoti ekrano linkį, lyg susimokę kartojo tą patį: „O aš galvojau, tau jis kišenėje taip sulinko.“ Trečias pastebėjimas – žmonės yra geri, todėl vis mėgino guosti ir rasti pateisinimą, kuo man tas lenktas telefonas gali būti naudingas, kad tokį įsigijau. Ketvirtas pastebėjimas – aš ir pats radau keletą neginčijamų kreivumo privalumų, kuriuos čia ir išdėstysiu.

„LG Flex 2“ – telefonas, padėsiantis išsirinkti idealų užpakalį

Trys „Apple Watch“ dienos: riešas nenudžiūvo, dangus nepriartėjo

Kaip ir kiekvienas „Apple“ gaminys, šis laikrodis jo pardavėjų vertinamas lyg trapus antikvariatas, tad bandyti jį galėjau tik tris dienas. Užsisegus pigiausią „Sport“ versiją – aliumininis 38 mm korpusas su balta silikonine apyranke – iškart kilo klausimas, ar tie, kas tirpsta nuo begalinio šio laikrodžio grožio, seniai lankėsi pas okulistą? Bet svarbesnis kitas klausimas: ar radau nors vieną funkciją, kurios tikrai trokščiau?

Lenktas monitorius – kaip rūtų darželis

Lenktų ekranų mada atkeliauja ir į kompiuterių rinką. Sulinkusių nešiojamųjų kompiuterių, berods, dar niekas negamina, užtat tokie prijungiami monitoriai jau siūlomi. Ir, kitaip nei lenkti telefonai ar televizoriai, jie nėra beprotiškai brangūs. Ar akys tai įvertins?

„Samsung Galaxy A“ serija: M.Šalčiūtės svajonių išsipildymas

„Samsung“ pagaliau suprato, kad geras išmanusis telefonas neprivalo kainuoti 700 eurų, o pigios griuvenos tik gadina jos įvaizdį. Ir kad pirkėjai nori tvirto, metalinio korpuso. Taip gimė „Galaxy A“ serija, kurios du atstovus – A5 ir A7 – testavau kelias pastarąsias savaites.

HTC pristatė geriausią savo telefoną, kuris kelia žiovulį

Kai prieš porą savaičių internete pasirodė slaptos „HTC One M9“ modelio nuotraukos, širdy, kaip ir daugelis HTC dizaino gerbėjų, tikėjausi, kad jos netikros. Tiesiog siaubingai gaila, kai gražius telefonus gaminanti kompanija taip įtiki savo kuriamo dizaino tobulumu, kad triskart iš eilės išleidžia praktiškai vienodus telefonus. Deja, paaiškėjo, kad nuotraukos tikros.

Pristatytas HTC geriausias telefonas kėlė žiovulį

Dvi savaitės su „Meizu MX4“ – išgirtas telefonas, kurio negirsiu

Nors daugelis apžvalgininkų šį aukščiausios klasės kinų kompanijos telefoną giria taip, lyg pats išmaniųjų telefonų išganytojas būtų į mūsų delnus nusileidęs, pamaigęs jį dvi savaites tokiu karštu entuziazmu nepersisunkiau. Taip, popieriuje nurodyti parametrai ir testų rezultatai atrodo įspūdingai. Taip, už tokią kainą nieko panašaus nerasime. Tačiau kišenėje nešiojau ne parametrus, o telefoną. Kalbant vaizdžiai, jis man priminė studentą iš Kinijos, kuris fantastiškai fotografuoja, tačiau dėl ryškaus akcento jį taip sunku suprasti…

„iPhone 6“ ar „Samsung Alpha“ – išbandėme, tad kurį pasirinkti?

Įsižiūrėję atidžiau suprasime – šiedu priešiškų ideologijų atstovai faktiškai yra tikri broliai. Abu telefonus jau seniai galime įsigyti, tačiau retas turėjo galimybę išmėginti ir palyginti ir vieną, ir kitą. Pats metas šią spragą užpildyti. Štai subjektyvios įžvalgos to, kuris dar prieš du mėnesius „Samsung Alpha“ neabejodamas būtų išrinkęs labiausiai pradžiuginusiu 2014 m. išbandytu telefonu, bet po to gavo „iPhone 6“, ir… Taigi kas laimės – nučiulptas muiliukas ar aliuminio briauna?

Kaip grūdinome „Cat S50“, arba Nepaskandinamas net sriuboje

Kad naująjį lagaminų, darbo batų ir traktorių gamintojo „Cat“ išmanųjį telefoną pavadintum gražiu, reikia bent jau užsimerkti. Nei lieknumo, nei greitaveikos, nei ekrano ar vaizdo kameros raiškos konkursų šis karstelio iš dviejų puspadžių formos įrenginys nelaimės. Bet kūrėjai to ir nesiekė. Įteikę jį mums pasakė tik trys žodžius: „Daužyti ir skandinti leidžiame.“ Taigi koks jausmas, kai kelias savaites kišenėje vietoj telefono nešioji ekstremalą ir kaip vis dėlto galima jį sunaikinti laikantis visų gamintojų instrukcijų?

Kaip grūdinome „Cat S50“, arba nepaskandinamas net sriuboje

„Huawei Ascend Mate 7“ – įspūdžiai išbandžius iki šukių

Galima drąsiai teigti, kad šį telefoną išnagrinėjau išsamiausiai – ne tik porą savaičių nešiojau kišenėje, naudojau vietoj diktofono kalbindamas Aidą iš „Pixelmator“, skaičiau knygas 6 colių įstrižainės ekrane, bet ir iš įsitikinau, kiek gerai veikia tas ekranas po smūgio į šaligatvio plyteles. Ir po viso to galiu pasakyti – tai įrenginys, kuris aiškiausiai parodo, kad senas požiūris į kinų gamintojus paseno. Svarbiausia čia net ne technologijos, o kaip reta rafinuota telefono estetika. Štai tik į vidinę švarko kišenę prieš einant šokti geriau jo nedėti…

Brangiausiai kainavęs Arnoldo Lukošiaus eurovizinis šokis

Dvi savaitės su „LG G3“ – rimtas jautis už veršiuko kainą

Buvo laikai, kai kompanijos „Gold Star“ mikrobangų krosnelės per metus surūdydavo, o šaldytuvai po poros metų pradėdavo spjaudytis detalėmis ir naikinti juose saugomą maistą. Dabar „LG“ – viena rimčiausių „Samsung“ konkurenčių, kuri siūlo beveik tą patį, bet pigiau. Ar tai pasiteisina? Kalbant apie išmaniuosius telefonus – net labai. Todėl buvo įdomu pakankinti vienos iš nedaugelio pastaruoju metu didinančių savo pelnus kompanijų flagmaną. Išvada – „LG G3“ puikus. Pasiūlymas – perskaitykite ir sužinosite ką daryti, jei taip nėra.

Lietuviškoji „eStar Crystal“ planšetė: mes turim talentų!

Pigių planšetinių kompiuterių rinkoje įsitvirtinti siekiantis lietuviškas prekinis ženklas „eStar“ neapsiriboja vien žemiausios klasės „žaislais“. Puikus to įrodymas – atnaujinta „eStar Crystal“ su „Intel“ procesoriumi. Iki idealumo šiek tiek trūksta, bet, atsižvelgiant į kainą (ir jos galimybes mažėti), „kristalas“ turėtų patraukti ne vieno pirkėjo akį.

„Nokia Lumia 930“ – telefonas, kurio noriu, bet nepirksiu

Savaitę panešiojęs kišenėje „Lumia“ flagmaną pagaliau pradėjau tikėti – „Windows Phone“ turi ateitį. Ir dėl to kalta toli gražu ne ryškiai oranžinė bandyto modelio spalva. Tiesa, toks idealiai tiktų kelių darbininkams, o pridėjęs jį prie ausies tampi matomas net naktį, tad spalvos irgi nepeiksiu. Tačiau tikru atradimu man tapo tiesiog neįtikėtinai kokybiškas nuotraukas daranti telefono fotokamera ir tai, kad, net būdamas užkietėjęs „Android“ naudotojas, likau sužavėtas „Windows Phone 8.1“ funkcijomis. Tiesa, vieną žudantį trūkumą šis telefonas vis dėlto turi…

Linksmiausia rankose laikyta vaizdo kamera – „Canon Legria mini“

Tai gali skambėti kaip nepagrįsti ditirambai, tačiau kelis mėnesius naudojęs „Canon“ vaizdo kameras „Legria mini“ ir „Legria mini X“, galiu pasakyti tik tiek – jei kada kils noras įsigyti filmuojantį įrenginį sau, į jokį kitą nė nesižvalgysiu. Taigi, kokie tie milžiniški miniatiūrinės muilinės dydžio kamerėlės privalumai, kurie sėkmingai užmerkė ne tik mano kritiko akį, bet sužavėjo ir nepalenkiamą EISA komisiją, išrinkusia „Canon Legria mini X“ geriausia metų gyvenimo būdo vaizdo kamera Europoje?

„HTC One mini 2“ – telefonas su kuriuo nenorėjau išsiskirti

Daugiau negu mėnesį kišenėje nešiojęs „HTC One m8“, kažkodėl taip ir nepasijutau jo savininku, o štai mažylis „mini 2“ prilipo prie delno taip, kad atėjus laikui grąžinti vos sugebėjau jį atplėšti. Abu telefonai labai panašūs, o ir įrenginį 4,5 colio įstrižainės ekranu vadinti mažyliu sunkiai verčiasi liežuvis. Taigi, pažiūrėkime, kokie išaiškėjo minusai ir kokių patyriau džiaugsmų naudodamasis dviem fantastiško grožio ir neįtikėtinos spartos įrenginiais. Ir ko pritrūko HTC iki tobulumo?

„Sony Xperia Z2 Tablet“: planšetė su anoreksijos požymiais

Kaip gyvenime, taip ir technologijose: jei renkiesi liekną, teks susitaikyti, kad kažko bus mažiau. Vieniems tai svarbu, kitiems – nelabai. Ar dėl „Sony“ kompromisų planšetėje „Xperia Z2 Tablet“ neteks gailėtis?

„Nokia Lumia 630“: išmanusis pradedančiajam

Prieš kelerius metus rasti gerą išmanųjį telefoną už mažiau nei tūkstantį litų buvo sudėtinga. Dabar šiame segmente bręsta rimta kova, o „Nokia“ šaukia, kad yra pasiruošusi pakilti nuo atsarginių suolelio.

Keturios dienos su skambinančiuoju fotoaparatu „Samsung K Zoom“

Tiek laiko vietoj telefono kišenėje nešiojausi fotoaparatą ir man vis tiek visi prisiskambino. 10x optiniu priartinimu aprūpinta „muilinė“, iš kurios išlenda objektyvas, fotografuojamiesiems nepalieka abejonių – tai fotoaparatas. Troleibuse bendrakeleiviai per mano petį stebintys ką darau 4,8 colio įstrižainės AMOLED ekrane, irgi neabejoja – tai išmanusis telefonas. Žodžiu, „Samsung“ pristatė atnaujintą hibridą tiems, kas kišenėje nori nešioti vieną, o ne du įrenginius. Tačiau ar sukryžminus arklį su gulbe išėjo Pegasas?

„Samsung K Zoom“ – ar sukryžminus arklį su gulbe išėjo pegasas?

Bandymas: ar vertas lenktasis „Samsung“ televizorius 13000 litų?

Dvi savaites gyvenau kambaryje, kurio siena virto „Lietuvos“ kino teatro ekranu. Naujausias 65 colių įstrižainės „Samsung“ Ultra HD raiškos televizorius, kurio ekranas lenktas lyg ateivių kosminio laivo iliuminatorius, o atkuriamo vaizdo ryškumas gerokai lenkia mano akių galimybes, tapo svarbiausia namų interjero detale. Taigi, kada džiugina, o kada erzina namuose televizorius, kurio dėžė platesnė už kambario sofą, o jame rodomi žinių vedėjų veidai – už vidutinio raganosio užpakalį? Ir ar vertas tas jis tokių pinigų?

Kaip naujausias „Samsung“ televizorius gali išvaikyti vagis?

„Sony Xperia Z1 Compact“: du žingsniai iki tobulybės

Jau pusantro mėnesio naudojuosi beveik tobulu telefonu ir netrukus turėsiu jį grąžinti „Sony“ atstovams. Iš vienos pusės gaila – jau senokai turėjau patogų ir kokybišką „Android“ telefoną. Iš kitos pusės, visada siekiu tobulybės, o „Xperia Z1 Compact“ iki jos trūksta. Poros žingsnių.

Išmaniosios lovos įvertinimas: „Išsimiegok, žurnaliste!“

Kaip manote, ar gerai išsimiegate? Bent jau aš įtariau, kad tobulėti yra kur, bet situacijos nelaikiau tragiška. Pasirodo, klydau: darbo dienomis sugebu snūstelėti vos kelias valandas, o ir savaitgaliais iki rekomenduojamų 8 valandų gerokai trūksta. Tokias išvadas pateikė išmaniosios lovos funkcijas suteikiantis įrenginys „Beddit“.

Savaitė su „Samsung Galaxy S5“ ir „Gear 2“. „Agentas 007 klauso“

Ar pamenate, kaip „Terminatoriuje“ Arnoldas Schwarzeneggeris ištarė istorinę frazę: „Kalbėk su mano ranka“? Tai štai – savaitę su ja ir kalbėjau. Ne su Schwarzeneggerio ranka, bet su Arnoldo riešu. Tiesiog ant jo užsegtas išmanusis laikrodis „Gear 2“ buvo susietas su kišenėje gulėjusiu „Galaxy S5“ ir leido kalbėtis prie ausies pridėjus ranką. Iškart pranešu – tai nepakartojamai naudinga! Jei trokštate dėmesio. Praeiviai spoksojo, pažįstami juokėsi ir fotografavo. Ar tai vienintelis išmaniojo laikrodžio privalumas? Štai sąžiningi atsakymai į klausimą, kokius trūkumus bei privalumus atskleidė savaitę kišenėje pagulėjęs naujasis „Samsung“ flagmanas – „Galaxy S5“?

Savaitė su „Samsung Galaxy S5“ ir „Gear 2“. „Agentas 007 klauso“

Mūsų rankose auksinis „HTC One“ – brangiai pigus telefonas

Ne kiekvieną dieną mums, paprastiems mirtingiesiems, tenka rankose laikyti auksinius telefonus. Todėl atsispirti pasiūlymui išmėginti 6500 Lt įvertintą auksinį „HTC One“ neturėjome jokių galimybių.

A.Lukošiaus rankose – auksinis „HTC One“ telefonas už 6500 litų

Asmeninis metų atradimas – „Lenovo IdeaPad MIIX10“

Šiais metais teko išmėginti ne vieną planšetinį ir didelį nešiojamą kompiuterį. Kai kurie stebino, daugelis nekėlė jokių emocijų, o vienas kitas tiesiog sunervino. Tačiau savaitę pažaidęs su „Microsoft“ atstovų įpirštu „Lenovo IdeaPad“ mažyliu – likau maloniai nustebintas. Ir nors kai kurių trūkumų tiesiog neįmanoma nepastebėti, kol kas tai vienintelis čiupinėtas planšetinis kompiuteris, kurio šiek tiek užsimaniau ir dirbdamas jaučiau malonumą. Juo keisčiau, kad tokį prielankumą pajutau įrenginiui su negalingu „Atom“ procesoriumi. Gal kalta atnaujinta „Windows 8.1“ operacinė sistema? Na, bet apie viską nuosekliai…

Du mėnesiai su „Galaxy Note II“: geresnio telefono nemačiau

Likimas – spalio 1 d. Londone iš manęs pavogė senąjį „Samsung Note“ ir tą pačią dieną Anglijoje prasidėjo prekyba „Note II“ telefonais. Užuominą supratau, tad jau po kelių dienų senojo telefono vietą užėmė naujasis. Draugams juokų nesumažėjo – šis atrodo dar didesnis už pirmtaką – tačiau įsigyto daikto kokybė ir funkcionalumas mane žavi iki šiol. Aišku, aptikau ir vieną kitą trūkumą. Taigi, mano patirtis apie tai, ką gausite, o ko – nesitikėkite, įsigiję pusės „Šilelio“ dydžio išmanųjį telefoną už gero televizoriaus kainą. Ar nesuklydo tie 5 mln., kurie per du prekybos mėnesius tokį jau nusipirko?