Skelbiame 100 eurų vertės dovanų kuponų laimėtojus!

100 eurų vertės dovanų kuponus įsigyti prekėms parduotuvėse „Biuro pasaulis“ laimėjo:

Dovilė Karužienė
Sigita Macanko
Giedrius Freimanas

Svetainės www.lrytas.lt skaitytojų ir komisijos narių vertinimu, pirmojo etapo nugalėtoju tapo UAB „DGE BALTIC SOIL AND ENVIRONMENT“. Šią komandą apdovanojome pagrindinio balsavimo etapo rėmėjo Paulig Coffee Lietuva, UAB prizu – kavos ruošimo pamoka ir degustacija kolektyvui.

Žemiau išvardintas komandas kviečiame atvykti į finalinį nacionalinio konkurso „Biuro komanda 2017“ renginį kovo 15 dieną Radisson Blu viešbučio restorane Skybar, Vilniuje, kuriame ir bus išrinkta šauniausios komandos titulo ir pagrindinio prizo – kruizinės kelionės Ryga–Stokholmas–Ryga 4 asmenims, laimėtoja.

UAB NIT
UAB TRANSIT CARD INTERNATIONAL
UAB AUTOMATIZAVIMO SPRENDIMAI
UAB AGA
UAB ARTE DOMESTICA
UAB MADEIVA (KAVINĖ „GRASALĖ“)
UAB KRETA
UAB „GELEŽINKELIŲ PROJEKTAVIMAS“
UAB BOOKING.COM
UAB „NT TIKSLAS“ NNTB
ADVOKATŲ KONTORA TARK GRUNTE SUTKIENE
UAB SORBUM GROUP
UAB APSKAITOS GARANTAS
UAB SK IMPEX SERVICE CENTER
LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBINĖ KULTŪROS PAVELDO KOMISIJA
UAB BTT GROUP
UAB BALTIMAX
UAB DGE BALTIC SOIL AND ENVIRONMENT

Dėkojame visoms komandoms, dalyvavusioms nacionaliniame konkurse „Biuro komanda, 2017“ už ryžtą dalyvauti, už drąsą parodyti save ir gerą nuotaiką!

Konkurso nuostatai

1. Konkurso „Biuro komanda“ tikslas – skatinti tobulėti šalies bendrovių biurų administratorius (-es) ir darbuotojus, ugdyti jų gebėjimus ir išmonę, puoselėti geriausias biuro tradicijas, plėtoti kolektyvų bendradarbiavimą ir pasikeitimą geriausia patirtimi.
2. Konkurso „Biuro komanda“ dalyviai – bet kurios šalies įmonės ir organizacijos užsiregistravusios biuro komandos (fiziniai asmenys nuo 18 metų, toliau – komandos), iki vasario 5 d. (imtinai) įvykdžiusios konkurso nuostatuose numatytus reikalavimus .
3. Konkursas vyksta portale www.lrytas.lt .
4. Konkurso trukmė: pirmasis etapas – sausio 23 – vasario 14 d.; antrasis etapas – finalinis renginys kovo mėnesį.
5. Konkurso organizatorius – UAB „Biuro pasaulis“ (toliau – organizatorius).
6. Konkurso partneris – UAB „Lrytas“ (toliau – partneris).
7. Organizatoriaus ir partnerio darbuotojai bei jų šeimos nariai konkurse dalyvauti negali.
8. Konkurso nuostatai nustato žaidimo sąlygas. Konkurso nuostatai ir kita susijusi informacija skelbiama interneto svetainėse www.lrytas.lt ir www.biurokomanda.lt.
9. Dalyvaudamos konkurse komandos patvirtina, kad yra susipažinusios su konkurso „Biuro komanda“ nuostatais, jiems neprieštarauja ir sutinka jų laikytis. Organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso nuostatus iš anksto apie tai informavęs interneto svetainėse www.lrytas.lt ir www.biurokomanda.lt.
10. Organizatorius turi teisę su konkursu susijusiais ir rinkodaros tikslais viešai skelbti konkurso laimėtojų ir/ar komandų dalyvių duomenis (vardus, pavardes, įmonės pavadinimus) interneto svetainėse www.biurokomanda.lt, www.biuropasaulis.lt, www.lrytas.lt.

Konkurso eiga ir laimėtojo nustatymas


11. Konkurse dalyvaujančios komandos iki š. m. vasario 5 d. polapyje http://plus.lrytas.lt/biuropasaulis-konkursas/ turi atsakyti į visus anketos klausimus. Informacija apie komandas (jų nuotraukos, atsakymai), atitinkanti konkurso reikalavimus, talpinama interneto svetainės www.lrytas.lt konkurso „Biuro komanda“ polapyje.
12. Vertinant komandų atsakymus į anketos klausimus bei užduotis bus atsižvelgta į:
• teisingai atsakytų klausimų skaičių;
• atsakymų originalumą bei šmaikštumą ir siūlomus situacijų sprendimo būdus;
• pateiktų iliustracijų originalumą ir kūrybiškumą;
• pateiktos informacijos išsamumą.
13. Maksimalus įkeliamų į svetainę nuotraukų kiekis – 4 vnt., apimtis – 5 MB, vaizdinės medžiagos – 5 MB. Galima nuoroda į youtube.com svetainę.
14. Į konkurso polapyje http://plus.lrytas.lt/biuropasaulis-konkursas/ esančią registracijos formą komandos suveda prašomus duomenis: atsakymus į klausimus, prisega nuotraukas (mygtuko „Pridėti nuotrauką“ pagalba) ir išsaugo informaciją (mygtuko „Registruotis“ pagalba). Teisingai atlikus duomenų įvedimą ekrane patvirtinama, kad anketa išsaugota. Nuo šio momento anketos duomenų koreguoti negalima. Komanda, neužpildžiusi ar nepilnai užpildžiusi privalomus registracijos laukus, konkurse nedalyvauja.
15. Pastaba: siekiant išvengti anketų dubliavimosi, netikslių duomenų pateikimo, prašome, kad komandas registruotų įmonės administratorius (-ė) arba jo (-s) funkcijas atliekantis darbuotojas, t.y. komandos išrinktas už duomenų suvedimą atsakingas darbuotojas.
16. Kilus klausimams dėl dalyvavimo konkurse, komandos gali kreiptis el. paštu biurokomanda@biuropasaulis.lt arba tel. +370 655 69337.
17. Nuo vasario 7 d. visos tinklapyje patalpintos ir šių Nuostatų reikalavimus atitinkančios anketos publikuojamos lrytas.lt konkurso „Biuro komanda 2017“ polapyje. Anketos, neatitinkančios Nuostatuose nurodytų reikalavimų, nepublikuojamos ir konkurse nedalyvauja.
18. Vasario 7–14 d.(iki 24:00) portalo lrytas.lt skaitytojai kviečiami balsuoti už jiems patikusią biuro komandą po vieną kartą per dieną.
19. Nuo vasario 7 d. visi balsuojantys už patikusią komandą portalo lrytas.lt lankytojai turi galimybę dalyvauti žaidime ir laimėti net tris 100 Eurų vertės dovanų kuponus prekių įsigijimui „BIURO PASAULIO“ parduotuvėse ir kitus vertingus „BIURO PASAULIS“ suvenyrus.20.Komisija, sudaryta iš keturių organizatoriaus ir partnerio atstovų, vertina kiekvieną komandą pagal kriterijus.
21. Pirmosios žaidime užsiregistravusių 20 komandų gauna po vieną papildomą balą, kuris sumuojamas prie rezultato atrenkant komandas į finalinį renginį.
22. Pirmajame etape kiekvienas vertinimo komisijos narys iš visų dalyvių išrenka 20 komandų ir joms išdalina balus nuo 1 iki 20. Skaitytojų balsai perskaičiuojami į balus nuo 1 iki 20 – daugiausiai balsų surinkusi komanda gauna 20 balų, antra vieta – 19 balų ir t.t. Komisijos balai ir skaitytojų balai sumuojami, į antrą etapą patenka 20 komandų, surinkusių daugiausia balų.
23. Pirmojo etapo konkurso rezultatai skelbiami vasario 17 d. lrytas.lt konkurso „Biuro komanda 2017“ polapyje bei svetainėje www.biurokomanda.lt.
24. Daugiausia balų surinkusių 20-ies komandų atstovai (po du iš kiekvienos komandos) kviečiami rungtis konkurso finaliniame renginyje, kuris vyks kovo mėnesį (data ir vieta bus patikslinta).
25. Finale dalyviai atlieka jiems pavestas užduotis, kurias įvertina komisija ir skiria balus. Laimi daugiausiai balų surinkusi komanda.

Prizai


26. Konkurso „Biuro komanda 2017“ prizų steigėja – UAB „BIURO PASAULIS“, UAB „ANTALIS“, „ESSELTE BALTIC“, „HAMELIN“ ir kt..
27. Pagrindinis prizas I vietos laimėtojai – 4 asmenų kruizinė kelionė Ryga-Stokholmas- Ryga.
28. Visos komandos, patekusios į finalinį etapą, apdovanojamos prizais.
29. Gyventojų pajamų mokestį, jeigu toks numatytas pagal LR įstatymus, už laimėtoją sumoka ir deklaruoja konkurso organizatorius.
30. Laimėtas prizas į pinigus ar kitas vertybes nekeičiamas.

Prizų perdavimo tvarka


31. Su patekusiomis į antrąjį etapą (konkurso finalą) komandomis dėl tolesnio dalyvavimo bus susisiekta asmeniškai iki vasario 24 d. el. paštu ar telefonu, kuris nurodytas jų registracijos formoje.
32. Jeigu iki vasario 28 d. komanda neatsako ar nereaguoja į organizatoriaus nusiųstą kvietimą dalyvauti finaliniame etape arba informuoja, kad nedalyvauja jame, jos vieta atitenka kitai eilėje pagal surinktą balų skaičių komandai.
33. Organizatorius pasilieka teisę pašalinti komandą iš konkurso ir atsisakyti išduoti prizą, jei komanda pažeidė šiuose nuostatuose nurodytus reikalavimus.

Skaityti visus nuostatus

Balsavimas

UAB "SK Impex service center"

Valstybinė kultūros paveldo komisija

UAB 'NIT'

UAB "Madeiva" (kavinė "Grasalė")

UAB "Geležinkelių projektavimas"

UAB „Baltimax“

UAB General Financing

UAB „AGA“

UAB Arte Domestica

UAB "Apskaitos garantas"

UAB „DGE Baltic Soil and Environment“

UAB "Kreta"

Advokatų kontora TARK GRUNTE SUTKIENE

Sorbum Group

UAB "NT tikslas" NNTB

UAB "BTT Group"

Booking.com

Automatizavimo sprendimai UAB

UAB Transit Card International